نشانى سامانه تامین اجتماعی براى کارفرمایان تغییر یافت

تنها رسانه اختصاصی برخط موتورسیکلت در ایران

از امروز سامانه samt تامین اجتماعی از دسترس کارفرمایان خارج شد و به نشانی جدید تغییر یافت.

به گزارش کارآفرینی پرس به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، حمیدرضا عابدی معاون اجراییات و بازرسی اداره کل وصول حق بیمه سازمان تامین اجتماعی اظهار کرد: از امروز اول آذر  سامانه samt از دسترس کارفرمایان خارج و تنها مسیر ارسال لیست حق بیمه سامانه خدمات غیرحضوری به نشانیeservices.tamin.ir است.

وی افزود: قابل ذکر است که سامانه samt برای پرداخت حق بیمه بیمه شدگان خاص و رانندگان و کارگران ساختمانی تا اطلاع ثانوی فعال خواهد بود.

عابدی گفت: سازمان تامین اجتماعی نه تنها خدمات غیرحضوری را برنداشته بلکه همواره سعی کرده تا خدمات را به صورت گسترده‌تر در سامانه جدید خود یعنی سامانه خدمات غیر حضوری به آدرس eservices.tamin.ir گسترش دهد و از مردم عزیز خواهشمندیم به این سامانه جدید مراجعه کنند.

وی بیان کرد: تمام خدماتی که در ارسال لیست و پرداخت حق بیمه از طریق سامانه قدیمی انجام می شده در سامانه جدید با امکانات بیشتر و سرعت عمل بالاتر وجود دارد. بنابراین جای هیچ نگرانی نیست و تقاضا داریم که با سازمان تامین اجتماعی همکاری و همیاری صورت گیرد تا این خدمات به صورت یکپارچه در دسترس مردم قرار گیرد.

عابدی یادآور شد: کارفرمایان در صورت  نیاز به راهنمایی و کمک حتما با شماره تلفن ۱۴۲۰ سازمان تامین اجتماعی تماس بگیرند و همکاران ما آماده‌ی پاسخگویی به این عزیزان هستند.

اگر به دنبال مطالب مفید هستید موفقیت شناسی را به شما معرفی می‌کنیم
منبع
باشگاه خبرنگاران جوان
برای مشاهده کلیک کنید.

پایگاه خبری کارآفرینی پرس

اولین و تنها رسانه برخط اختصاصی کارآفرینی در ایران

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا