رضا گروسی: جشنواره امتنان از نخبگان تولید موجب ترویج فرهنگ کارآفرینی می‌شود

تنها رسانه اختصاصی برخط موتورسیکلت در ایران

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قزوین گفت: برگزاری جشنواره امتنان از نخبگان کار و تولید موجب ترویج فرهنگ کار و کارآفرینی و تشویق کارگران و کارفرمایان به خلاقیت و نوآوری در بخش خدمات، صنعت و کشاورزی می‌شود.

به گزارش کارآفرینی پرس، رضا گروسی روز سه شنبه با بیان این مطلب افزود: جشنواره امتنان از نخبگان جامعه کار و تولید هر ساله به استناد ماده ۱۹۵ قانون کار به منظور ارج نهادن به اندیشه ها،  تلاش ها و فعالیت‌های ارزشمند کارگران و تشویق نیروهای کارگری مولد، متخصص و مبتکر و همچنین ترویج و ارتقای هرچه بیشتر فرهنگ کار، خلاقیت و نوآوری و ایجاد انگیزه در بین کارگران و کارفرمایان برگزار می‌شود.

وی افزود: این جشنواره در فرآیند یکساله و با ثبت نام از کارگران، کارگروه‌های کاری و واحدهای برتر در سه زمینه خدمات، صنعت و کشاورزی آغاز می شود و با انجام داوری در سطح استانی و ملی و تعیین نمونه‌های استانی و ملی و تجلیل از آنها خاتمه می یابد.

گروسی همچنین گفت: در سی و دومین جشنواره امتنان از نخبگان جامعه کار و تولید، از یک شرکت تولیدی در زمینه تولید انواع چسب با ۸۰۰ کارگر در شهرک صنعتی البرز به عنوان واحد نمونه استانی و ملی تجلیل شد که به دلیل محدودیت های شیوع ویروس کرونا برنامه تجلیل از آن با حضور در محل شرکت صورت گرفت.

وی اضافه کرد: امیدواریم با برگزاری جشنواره های امتنان، گام های بلندی را برای ارتقای فرهنگ کار و ایجاد خلاقیت و نوآوری در میان کارگران و کارفرمایان استان برداریم و شاهد رونق و شکوفایی اقتصادی صنعت و تولید استان در سال تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها باشیم.

استان قزوین چهار هزار واحد تولیدی،  ۱۵ شهرک و ناحیه و یک شهر صنعتی دارد.

انتهای پیام/

اگر به دنبال مطالب مفید هستید موفقیت شناسی را به شما معرفی می‌کنیم
منبع
ایرنا
برای مشاهده کلیک کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا