رویداد شتاب در دانشگاه آزاد برگزار می‌شود

تنها رسانه اختصاصی برخط موتورسیکلت در ایران

مدیرکل تجاری سازی و پارک علم و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی گفت: پارک علم و فناوری دانشگاه آزاداسلامی، رویدادی را تحت عنوان «شتاب» از تاریخ بیست‌وسوم تا ۲۵ شهریورماه برگزار می‌کند.

به گزارش کارآفرینی پرس به نقل از آنا، سید محمدجواد صدری‌مهر، مدیرکل تجاری‌سازی و پارک علم و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی خاطر نشان کرد: این پارک با برگزاری رویداد شتاب درصدد است که برای حمایت از برگزیدگان، حمایت‌هایی به صورت مادی و تهاتر را در نظر بگیرد.

وی با اشاره به بازخوردهای فراوان از سوی دانشجویان و فارغ‌التحصیلانی که ایده‌ای خام یا رویایی در سر دارند، اما در عملیاتی‌سازی آن با مشکل روبرو شده اند، تصریح کرد: در راستای تحقق این ایده‌ها، پیش رویدادی نیز در روز پنجشنبه ۱۸ شهریورماه برگزار خواهد شد.

صدری‌مهر مخاطبان اصلی این رویداد را تمام افرادی دانست که در فکر ایجاد کسب و کار هستند و افزود: دانشجویانی که ایده‌ای داشته و نمی دانند به چه صورتی باید آن را عملی کرده و فارغ‌التحصیلانی که تاکنون شغل مورد نظر خود را خلق نکرده و تمایل دارند کسب و کار خود را راه اندازی کنند.

مدیرکل تجاری سازی و پارک علم و فناوری دانشگاه آزاد در پایان تاکید کرد: ما با این پیش رویدادها و رویداد ۵۴ ساعته سعی داریم در کنار مخاطبین فرآیند خلق کسب و کاری را تجربه کنیم.

لازم به ذکر است، علاقمندان می‌توانند با مراجعه به نشانی اینترنتی https://park.iau.ir/pooyesh در این مجموعه رویدادها ثبت نام کنند.

انتهای پیام/

اگر به دنبال مطالب مفید هستید موفقیت شناسی را به شما معرفی می‌کنیم
منبع
آنا
برای مشاهده کلیک کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا