رویداد شتاب در دانشگاه آزاد برگزار می‌شود

تنها رسانه اختصاصی برخط موتورسیکلت در ایران

مدیرکل تجاری سازی و پارک علم و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی گفت: پارک علم و فناوری دانشگاه آزاداسلامی، رویدادی را تحت عنوان «شتاب» از تاریخ بیست‌وسوم تا ۲۵ شهریورماه برگزار می‌کند.

به گزارش کارآفرینی پرس به نقل از آنا، سید محمدجواد صدری‌مهر، مدیرکل تجاری‌سازی و پارک علم و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی خاطر نشان کرد: این پارک با برگزاری رویداد شتاب درصدد است که برای حمایت از برگزیدگان، حمایت‌هایی به صورت مادی و تهاتر را در نظر بگیرد.

وی با اشاره به بازخوردهای فراوان از سوی دانشجویان و فارغ‌التحصیلانی که ایده‌ای خام یا رویایی در سر دارند، اما در عملیاتی‌سازی آن با مشکل روبرو شده اند، تصریح کرد: در راستای تحقق این ایده‌ها، پیش رویدادی نیز در روز پنجشنبه ۱۸ شهریورماه برگزار خواهد شد.

صدری‌مهر مخاطبان اصلی این رویداد را تمام افرادی دانست که در فکر ایجاد کسب و کار هستند و افزود: دانشجویانی که ایده‌ای داشته و نمی دانند به چه صورتی باید آن را عملی کرده و فارغ‌التحصیلانی که تاکنون شغل مورد نظر خود را خلق نکرده و تمایل دارند کسب و کار خود را راه اندازی کنند.

مدیرکل تجاری سازی و پارک علم و فناوری دانشگاه آزاد در پایان تاکید کرد: ما با این پیش رویدادها و رویداد ۵۴ ساعته سعی داریم در کنار مخاطبین فرآیند خلق کسب و کاری را تجربه کنیم.

لازم به ذکر است، علاقمندان می‌توانند با مراجعه به نشانی اینترنتی https://park.iau.ir/pooyesh در این مجموعه رویدادها ثبت نام کنند.

انتهای پیام/

اگر به دنبال مطالب مفید هستید موفقیت شناسی را به شما معرفی می‌کنیم
منبع
آنا
برای مشاهده کلیک کنید.

پایگاه خبری کارآفرینی پرس

اولین و تنها رسانه برخط اختصاصی کارآفرینی در ایران

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا