دبیر کل اتاق بازرگانی تهران: توسعه کارآفرینی و اشتغال‌زایی نیازمند نوآوری است

تنها رسانه اختصاصی برخط موتورسیکلت در ایران

اعضای هیأت مدیره کانون کارآفرینی استان تهران دیدار با دبیرکل اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران در خصوص توسعه کارافرینی ، اشتغال و چالش های این حوزه گفتگو کردند .

به گزارش کارآفرینی پرس به نقل از کانون کارآفرینی استان تهران، دبیرکل اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران در این دیدار با اشاره به فضای مساعد برای  راه اندازی اکوسیستم نوآوری در کشور گفت: در حال حاضر  دیگر  ظرفیت‌های  استاتیک شناخته شده نظیر آب و خاک و هوا دیگر قابلیت پاسخگویی به نیازهای توسعه کشور را ندارند و باید  به دنبال راه های جدید برای توسعه کشور بود.

بهمن عشقی مشکل دیگر کشور نبود جریان مولد اندیشه در کشور عنوان کرد و گفت :  کانون موقعی می‌تواند اثر گذار و نقش آفرین باشد که مولد جریان اندیشه در کشور باشد.

وی  همچنین پیشنهاد  کرد: کانون با توجه به ماهیت خود ، بحث کارآفرینی متکی بر نوآوری را به طور جدی مطرح و روی آن تبلیغ کند چرا که جامعه ایران به شنیدن حرف جدید نیاز دارد.

دبیرکل اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران  در ادامه  همکاری  کانون کارآفرینی با مدرسه تکاپو را  جهت  هم  افزایی  دو مجموعه مفید توصیف کرد .

علی  نقیب رئیس هیأت مدیره کانون کارآفرینی استان تهارن  نیز در این دیدار ضمن  ارائه  گزارشی  از نحوه شکل گیری  و ساختار کانون از جمله وظایف کمیسیون های چهارگانه  اظهار داشت: شرایط حاکم جامعه کانون را بیشتر به سمت تسهیل گری کسب و کار سوق داده است.

بهروز حبیبی نایب رئیس هیأت مدیره  کانون هم با بیان دغدغه های حوزه کارآفرینی، تشکیل باشگاه صد ساله‌ها را  مطرح  و تصریح کرد هدف از  این کار را تعهد اعضای آن  مبنی بر افزایش عمر بنگاه خود را به صد سال و بیشتر است  که  این کار نیاز به مقدمات و تمهیدات زیادی در زمینه آموزش و … دارد و می‌تواند در برنامه کار کانون قرار بگیرد.

پایان پیام/

اگر به دنبال مطالب مفید هستید موفقیت شناسی را به شما معرفی می‌کنیم
منبع
کانون کارآفرینی استان تهران
برای مشاهده کلیک کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا