انسیه خزعلی: جهاددانشگاهی حرکت خوبی در صنایع خلاق فرهنگی دارد

تنها رسانه اختصاصی برخط موتورسیکلت در ایران

معاون رئیس‌جمهور در امور زنان و خانواده با بیان اینکه جهاددانشگاهی حرکت خوبی در صنایع خلاق فرهنگی دارد،گفت: این مجموعه پیشرو در فناوری‌های جدید و صنایع‌دستی است که جای تقدیر دارد.

به گزارشکارآفرینی پرس به نقل از خبرنگار مهر، انسیه خزعلی شامگاه پنجشنبه در شورای اداری استان گفت: باید بانوان را به فرزند آوری تشویق کرد.

وی با بیان اینکه یکی از این موارد دورکاری بانوان شاغل است که بسیار حائز اهمیت است، اظهار کرد: تصمیم گرفته شد با همکاری و با مشارکت وزارتخانه‌های آموزش‌وپرورش، معاونت توسعه روستایی و جهاد کشاورزی که برخی امکانات و تسهیلات در اختیار خواهران قرار گیرد.

معاون رئیس‌جمهور در امور زنان و خانواده گفت: ۲۰ میلیارد تومان تسهیلات برای اشتغال در زمینه کشاورزی در نظر گرفته شده است.

خزعلی تاکید کرد: ۱۰ میلیارد تومان برای زوجین دهه ۶۰ به شرط ازدواج تا سال ۱۴۰۰ در نظر گرفته شد.

وی به تکمیل سه مدرسه دخترانه و تجهیز سه مدرسه برای مهارت‌آموزی دختران و اختصاص ۵ میلیارد تومان برای خرید تبلت اشاره کرد و گفت: ۵ میلیارد تومان برای هزینه در کاهش آسیب‌های اجتماعی مانند طلاق با همکاری وزارت نفت در نظر گرفته شده است.

معاون رئیس‌جمهور در امور زنان و خانواده با بیان اینکه در تصمیم‌گیری‌ها به مسئله سخت‌افزارها پرداخته می‌شود، ابراز داشت: مسئله اصلی مشکلات نرم‌افزای است، مشکلاتی که موجب از هم پاشیدگی خانواده شده و آسیب‌های پیرامون آن را به دنبال دارد.

خزعلی افزود: در استان زنجان به خاطر فعالیت بانوان و توسعه سمن‌ها و خیریه‌ها شاهد آسیب‌های اجتماعی کمتری هستیم.

وی تصریح کرد: جهاد دانشگاهی حرکت خوبی در صنایع خلاق فرهنگی دارد و پیشرو در فناوری‌های جدید و صنایع‌دستی است که جای تقدیر دارد.

پایان پیام/

اگر به دنبال مطالب مفید هستید موفقیت شناسی را به شما معرفی می‌کنیم
برای مشاهده کلیک کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا