دومین دوره نمایشگاه ایران آیتکس به میزبانی دانشگاه شریف برگزار می‌شود

دومین دوره نمایشگاه ایران آیتکس (کسب‌وکارهای مرتبط با فناوری اطلاعات و ارتباطات) از ۱۶ تا ۱۸ مهرماه در سالن استاد جباری دانشگاه شریف برگزار می‌شود.

به گزارش کارآفرینی پرس به نقل از ایسنا، دانشگاه صنعتی شریف با همکاری گروه فناوری اطلاعات شریف (Sharif  ICT Group) و با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و سازمان فناوری اطلاعات ایران از ۱۶ تا ۱۸ مهر ماه نمایشگاه ایران آیتکس را برپا می‌کند. نمایشگاه ملی ایران آیتکس نخستین نمایشگاه در حوزه فناوری اطلاعات در سطح کشور است که به طور همزمان به صورت حضوری و مجازی برگزار می‌شود.

همچنین در حاشیه این نمایشگاه کارگاه‌های آموزشی، سخنرانی افراد برجسته و مدیران موفق و پنل گفت‌وگو برگزار می‌شود که این نمایشگاه را به فرصتی مناسب برای تبادل نظرات و ایجاد ارتباطات تبدیل می‌کند.

اهداف برگزاری نمایشگاه ایران آیتکس

به نقل از روابط عمومی نمایشگاه ایران ایتکس، «عرضه فناوری‌های نوین و دستاوردهای جدید و فرصتی مناسب برای تحلیل و شناخت بازار و نیازهای آن برای تولیدکنندگان و توسعه‌دهندگان این صنعت و رفع آنها با تولید و توسعه محصولات و خدمات جدید و همچنین یافتن بازارهای جدید برای محصولات و خدمات با توجه به حضور و نظرات شرکت کنندگان در نمایشگاه»، «ارتقای برند»، «ارتباط مستقیم صنعت و دانشگاه»، «تسهیل فرآیند جذب و استخدام»، «فراهم شدن بستری برای تعاملات و همکاری‌ها برای شرکت‌های این حوزه و ارتباطات B۲B»، «آموزش و انتقال تجربه و برگزاری کارگاه‌های آموزشی»، «جذب سرمایه برای استارتاپ‌ها و شرکت‌های دانش بنیان نو پا در این حوزه» از جمله اهداف برگزاری نمایشگاه ایران آیتکس است.

«آشنایی با آخرین دستاوردها، محصولات و خدمات و همچنین ایجاد ارتباط مستقیم با شرکت‌ها»، «آشنایی با برندهای موفق در حوزه کسب‌وکارهای مبتنی بر فناوری اطلاعات»، «ارتباط مستقیم و بدون واسطه با مدیران شرکت‌های بزرگ»، «فراهم شدن بستری مناسب برای ارسال رزومه و استخدام در شرکت‌های بزرگ»، «حضور در کارگاه‌های آموزشی متعدد در طول نمایشگاه به صورت رایگان»، «حضور در پنل سخنرانی‌ها و استارتاپ‌ها به صورت رایگان»، «امکان جذب سرمایه برای استارتاپ‌ها و فریلنسرها»، «حضور در محیطی جذاب و سرزنده با حضور کسب‌وکارهای مبتنی بر فناوری اطلاعات» و «بازدید از نمایشگاه به صورت مجازی بدون محدودیت در زمان و مکان» از جمله مزیت‌های بازدید از این نمایشگاه اعلام شده است.

علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به پایگاه اطلاع رسانی https://iranitex.com/ مراجعه کنند و یا با دبیرخانه رویداد به شماره ۶۶۰۲۸۹۶۳ ۰۲۱ تماس بگیرند.

انتهای پیام

اگر به دنبال مطالب مفید هستید موفقیت شناسی را به شما معرفی می‌کنیم
منبع
ایسنا

پایگاه خبری کارآفرینی پرس

اولین و تنها رسانه برخط اختصاصی کارآفرینی در ایران

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا