درباره افتتاح ۱۳ مرکز تسهیل و توسعه کسب و کار در تهران تا پایان سال

رییس سازمان رفاه، خدمات و مشارکت‌های اجتماعی شهرداری تهران از افتتاح ۱۳ مرکز کارآفرینی دیگر در سطح کلانشهر تهران تا پایان سال جاری خبر داد.

به گزارش کارآفرینی پرس به نقل از ایسنا، «احمد احمدی صدر» در این باره تصریح کرد: راه‌اندازی این ۱۳ مرکز در راستای اقدامات جهادی و داوطلبانه سازمان در حوزه کارآفرینی برای جامعه هدف به ویژه اقشار کم برخوردار، آسیب دیده و در معرض آسیب است تا با این رویکرد و اقدامات اثرگذار بتوانیم باری از دوش این قشر از جامعه برداریم.

به گفته وی، این سازمان در راستای رسیدن به اهداف برنامه‌ریزی شده، نسبت به افتتاح مراکز تخصصی و تسهیل کارآفرینی در سطح مناطق ۲۲ گانه شهر تهران، اقدامات مهمی را انجام داده است.

وی ادامه داد: در همین راستا، سازمان رفاه، خدمات و مشارکت‌های اجتماعی شهرداری تهران پویشی را تحت عنوان “دوشنبه‌های کارآفرینی” آغاز کرده و در این راستا در نظر داریم تا پایان سال ۱۳ مرکز تخصصی کارآفرینی به بهره‌برداری برسانیم که جزئیات هر یک از این مراکز در زمان مناسب اطلاع رسانی خواهد شد.

وی افزود: بر اساس برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته و آمار مراکز در دست افتتاح، شاهد رشد ۳۵۰ درصدی عملکرد سازمان در این حوزه هستیم و با راه‌اندازی این مراکز تا پایان سال، شهرداری تهران به عنوان “تهران؛ کلانشهر الگوی جهان اسلام” با ایفای نقش تسهیل‌گری و مسئولیت اجتماعی با رویکرد جلب مشارکت‌های بخش خصوصی و گروه‌های جهادی، دسترس پذیری بهتر و بیشتر برای تمامی شهروندان تهرانی به این مراکز را فراهم می کند.

بنا براعلام روابط عمومی سازمان رفاه، خدمات و مشارکت‌های اجتماعی شهرداری تهران، در صورت آغاز به کار رسمی این مراکز، یکی از دستاوردهای اولیه و ابتدایی کل این مراکز را می‌توان تسهیل‌گری جهت شکل‌گیری ۱۰۰ کسب و کار و ایجاد اشتغال حداقل ۸۰۰ شغل تا پایان سال بر شمرد.

پایان پیام/

اگر به دنبال مطالب مفید هستید موفقیت شناسی را به شما معرفی می‌کنیم
منبع
ایسنا
برای مشاهده کلیک کنید.

پایگاه خبری کارآفرینی پرس

اولین و تنها رسانه برخط اختصاصی کارآفرینی در ایران

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا