رونمایی از بسته آموزشی هوش مالی و سواد کسب و کار

تنها رسانه اختصاصی برخط موتورسیکلت در ایران

بسته آموزشی هوش مالی و سواد کسب و کار به همت آکادمی دانش پژوهان؛ شرکت فناور مستقر در پارک علم و فناوری دانشگاه تربیت مدرس تهیه و رونمایی شد.

به گزارش کارآفرینی پرس به نقل از برنا؛ در مراسم رونمایی از این بسته آموزشی که به میزبانی پژوهشسرای جابربن حیان منطقه ٢ برگزار شد، معاون وزیر آموزش و پرورش و مدیر قرارگاه حکمرانی فناورانه وزارتخانه، مدیر آموزش و پرورش منطقه ٢، معاونان آموزش متوسطه و آموزش ابتدایی منطقه ٢ و جمعی از مدیران شرکت های آموزشی و پژوهشی حضور داشتند.
در ابتدای مراسم دکتر دانش پژوه مدیر آکادمی دانش پژوهان لزوم شناخت دانش آموزان از رقیبان و مشتریان  و ترسیم زیست بوم کسب و کار را از ضروریات دنیای امروز عنوان کرد و گفت: ارائه این بسته آموزشی از طرف این آکادمی می تواند کمک بسزایی در تحقق این هدف نماید .
دکتر عزتی مدیر آموزش و پرورش منطقه ٢ نیز در این مراسم بر لزوم تداوم برنامه هایی از این دست درجهت تحقق اهداف سند تحول بنیادین تأکید کرد.
وی تصریح کرد: با توجه به نقاط قوت موجود در فضای پژوهشسراها باید دانش آموزان را در جهت بهره مندی از علوم روز هدایت نماییم.
در ادامه دکتر حمیدزاده معاون وزیر آموزش و پرورش، هوش مالی را به معنای توسعه و ترقی و تعالی انسانی دانست و گفت: چنین ابزارهایی می تواند سیستم های آموزشی را به این تعالی برساند.
شایان ذکر است پکیج هوش مالی یک پکیج کاربردی جهت  آشنایی دانش آموزان با مباحث مقدماتی مالی و کسب و کار و یادگیری زبان تجارت به روش علمی می باشد.به طوریکه دانش اموزان ضمن آشنایی با مفاهیم پول و سرمایه گذاری می توانند با این پکیج شغل دلخواه خود را پایه گذاری نموده بر روی آن سرمایه گذاری کرده و بوم کسب و کار خود را شکل دهند . نقاط قوت و ضعف خود را شناسایی نمایند و پیامدهای تصمیمات درست و اشتباه خود را ببینند و در نهایت بتوانند تصمیم صحیح را اتخاذ نمایند . خصوصیت اصلی این پک آموزشی این است که تمام مباحث به صورت بازی و سرگرمی و کاملا هیجان انگیز به دانش اموزان آموزش داده می شود و  خلا اموزشی را در کتابهای درسی پرمی نماید.

پایان پیام/

اگر به دنبال مطالب مفید هستید موفقیت شناسی را به شما معرفی می‌کنیم
منبع
برنا
برای مشاهده کلیک کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا