نمایشگاه دستاوردهای شرکت‌های دانش‌بنیان پارک علم و فناوری کرمانشاه برپا خواهد شد

تنها رسانه اختصاصی برخط موتورسیکلت در ایران

نمایشگاه دستاوردهای شرکت‌های دانش‌بنیان و واحدهای فناور پارک علم و فناوری کرمانشاه به مناسبت هفته دولت، پنجم تا نهم شهریورماه درمحل برج فناوری کرمانشاه برپا می‌شود.

به گزارش کارآفرینی پرس به نقل از خبرگزاری موج ، سیامک آزادی، رئیس پارک علم و فناوری کرمانشاه با اشاره به نامگذاری سال جاری به نام سال “تولید، دانش‌بنیان، اشتغال آفرین” از سوی مقام معظم رهبری، گفت: در همین راستا همزمان با «هفته دولت» نمایشگاهی از آخرین دستاوردهای شرکت‌های دانش‌بنیان و واحدهای فناور پارک علم و فناوری کرمانشاه برپا می‌شود.

وی افزود: در این نمایشگاه، بیش از 150 محصول واحدهای فناور و شرکت‌های دانش‌بنیان در فضایی بالغ بر هزار متر مربع در محل برج فناوری استان کرمانشاه عرضه می شود.

آزادی تشریح رسالت و برنامه های پارک علم و فناوری کرمانشاه و توسعه بازار شرکت‌های دانش‌بنیان و واحدهای فناور تحت حمایت این مجموعه را از جمله اهداف برپایی این نمایشگاه عنوان کرد.

وی افزود: علاوه بر این تعامل با بخش دولتی جهت رفع نیازهای استان بخش مهمی از اهداف برپایی این نمایشگاه را تشکیل می‌دهد.

رئیس پارک علم و فناوری کرمانشاه در ادامه از برگزاری 10 پنل تخصصی با حضور مدیران و کارشناسان دستگاه‌های دولتی در بخش جنبی این نمایشگاه خبر داد و افزود: در این پنل ها، شرکت‌های دانش‌بنیان و واحدهای فناور نیازهای خود را برای مدیران استان بیان کرده و توانمندی های خود را به آنها معرفی می‌کنند.

وی ابراز امیدواری کرد: این نمایشگاه زمینه ساز آشنایی مسئولان و مدیران و نیز مردم کرمانشاه با دستاوردهای پارک علم و فناوری کرمانشاه شود.

آزادی خاطرنشان کرد: در روز پایانی نمایشگاه (9 شهریور) بازدید برای عموم آزاد است و در همین راستا از تمام مردم برای بازدید از این نمایشگاه دعوت می‌کنیم.

رئیس پارک علم و فناوری کرمانشاه ابراز امیدواری کرد: بازدید عموم از این نمایشگاه منجر به تقویت روحیه خودباوری در جامعه شود.

پایان پیام/

اگر به دنبال مطالب مفید هستید موفقیت شناسی را به شما معرفی می‌کنیم
منبع
خبرگزاری موج
برای مشاهده کلیک کنید.

پایگاه خبری کارآفرینی پرس

اولین و تنها رسانه برخط اختصاصی کارآفرینی در ایران

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا