نمایشگاه دستاوردهای شرکت‌های دانش‌بنیان پارک علم و فناوری کرمانشاه برپا خواهد شد

تنها رسانه اختصاصی برخط موتورسیکلت در ایران

نمایشگاه دستاوردهای شرکت‌های دانش‌بنیان و واحدهای فناور پارک علم و فناوری کرمانشاه به مناسبت هفته دولت، پنجم تا نهم شهریورماه درمحل برج فناوری کرمانشاه برپا می‌شود.

به گزارش کارآفرینی پرس به نقل از خبرگزاری موج ، سیامک آزادی، رئیس پارک علم و فناوری کرمانشاه با اشاره به نامگذاری سال جاری به نام سال “تولید، دانش‌بنیان، اشتغال آفرین” از سوی مقام معظم رهبری، گفت: در همین راستا همزمان با «هفته دولت» نمایشگاهی از آخرین دستاوردهای شرکت‌های دانش‌بنیان و واحدهای فناور پارک علم و فناوری کرمانشاه برپا می‌شود.

وی افزود: در این نمایشگاه، بیش از 150 محصول واحدهای فناور و شرکت‌های دانش‌بنیان در فضایی بالغ بر هزار متر مربع در محل برج فناوری استان کرمانشاه عرضه می شود.

آزادی تشریح رسالت و برنامه های پارک علم و فناوری کرمانشاه و توسعه بازار شرکت‌های دانش‌بنیان و واحدهای فناور تحت حمایت این مجموعه را از جمله اهداف برپایی این نمایشگاه عنوان کرد.

وی افزود: علاوه بر این تعامل با بخش دولتی جهت رفع نیازهای استان بخش مهمی از اهداف برپایی این نمایشگاه را تشکیل می‌دهد.

رئیس پارک علم و فناوری کرمانشاه در ادامه از برگزاری 10 پنل تخصصی با حضور مدیران و کارشناسان دستگاه‌های دولتی در بخش جنبی این نمایشگاه خبر داد و افزود: در این پنل ها، شرکت‌های دانش‌بنیان و واحدهای فناور نیازهای خود را برای مدیران استان بیان کرده و توانمندی های خود را به آنها معرفی می‌کنند.

وی ابراز امیدواری کرد: این نمایشگاه زمینه ساز آشنایی مسئولان و مدیران و نیز مردم کرمانشاه با دستاوردهای پارک علم و فناوری کرمانشاه شود.

آزادی خاطرنشان کرد: در روز پایانی نمایشگاه (9 شهریور) بازدید برای عموم آزاد است و در همین راستا از تمام مردم برای بازدید از این نمایشگاه دعوت می‌کنیم.

رئیس پارک علم و فناوری کرمانشاه ابراز امیدواری کرد: بازدید عموم از این نمایشگاه منجر به تقویت روحیه خودباوری در جامعه شود.

پایان پیام/

اگر به دنبال مطالب مفید هستید موفقیت شناسی را به شما معرفی می‌کنیم
منبع
خبرگزاری موج
برای مشاهده کلیک کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا