حمایت از ایجاد مراکز نوآوری مشترک با صنایع و دانشگاه‌ها در پارک علم و فناوری البرز

تنها رسانه اختصاصی برخط موتورسیکلت در ایران

رییس پارک علم و فناوری البرز بر توسعه زیرساخت های فناوری برای تکمیل چرخه ارتباط دانشگاه‌ها و صنعت تاکید کرد و گفت: پارک علم و فناوری البرز در این زمینه از راه اندازی مراکز نوآوری مشترک صنایع ، پارک و دانشگاه‌ها حمایت می کند.

به گزارش کارآفرینی پرس به نقل از ایرنا، مهدی عباسی روز چهارشنبه در نشست شورای راهبری و شورای مدیریت آموزش عالی استان البرز افزود: در سه ماهه نخست سال جاری تلاش های خوبی برای توسعه زیست بوم دانش بنیان استان صورت گرفته است.
وی به تشکیل ستاد توسعه اقتصاد دانش بنیان استان البرز و موارد بررسی شده در آن ستاد پرداخت و آمار دقیقی از شرکت های دانش بنیان استان بر حسب موضوع ارایه داد.

رییس پارک علم و فناوری استان البرز یادآورشد: شورای راهبری و شورای مدیریت آموزش عالی استان البرز با موضوع بررسی راهکارهای تحقق شعار سال در حوزه های آموزش عالی و فناوری برگزار شده است.
همچنین عزیز اله حبیبی رییس دانشگاه خوارزمی نیز در این نشست بر تحقق شعار سال در حوزه های آموزشی، توسعه فناوری و کارآفرینی پرداخت و تاکید کرد: ایجاد فرهنگ کارآفرینی در بین دانشجویان و اعضای هیات علمی دانشگاه تعامل دانشگاه با صنعت را توسعه خواهد داد.
وی همچنین بر توسعه آموزش ها و رشته های مرتبط با ارتباط دانشگاه و صنعت برای توسعه اشتغال و کارآفرینی برای دانش آموختگان تاکید کرد. 
 استان البرز دارای سه هزار و ۵۰۰ واحد صنعتی فعال و نیز رتبه چهارم را در زمینه تعداد شرکت های دانش بنیان کشور دارا است.

پایان پیام/

اگر به دنبال مطالب مفید هستید موفقیت شناسی را به شما معرفی می‌کنیم
منبع
ایرنا
برای مشاهده کلیک کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا