سورنا ستاری: توسعه زیرساخت پارک علم و فناوری با توجه به شرکت‌های دانش‌بنیان‌ و خلاق اهمیت دارد

تنها رسانه اختصاصی برخط موتورسیکلت در ایران

معاون علمی و فناوری رئیس جمهور گفت:توسعه فیزیکی و زیرساخت پارک علم و فناوری استان خوزستان با تقویت توسعه زیست بوم دانش‌بنیان‌ حائز اهمیت بوده و یک ضرورت است.

به گزارش کارآفرینی پرس به نقل از فارس، سورنا ستاری، روز یکشنبه، در جریان سفر به خوزستان و در حاشیه دیدار با استاندار خوزستان با اشاره به ظرفیت بالای این استان با توجه به وجود صنایع مادر گفت:  استانداری خوزستان در زمینه توسعه زیرساخت های پارک علم و فناوری استان کمک شایانی به شرکت‌های دانش‌بنیان‌ و خلاق کرده است.

وی همچنین هدف از سفر خود به خوزستان را بررسی تفاهمنامه های مربوط به پروژه های شرکت های دانش بنیان و خلاق این استان در حوزه کشاورزی عنوان کرد و افزود: در این سفر به صورت خاص در حوزه آب،مراکز نوآوری  و شرکت های دانش بنیان و خلاق پارک علم و فناوری خوزستان بررسی لازم انجام می شود.

معاون علم و فناوری رئیس جمهور روز یکشنبه از طریق فرودگاه بین المللی شهید سردار قاسمی اهواز وارد خوزستان شد. ستاری همچنین از ساختمان اداره کل بنیاد نخبگان در اهواز که ۲ شب گذشته بر اثر حادثه انفجار گاز دچار ریزش شده بود بازدید کرد و دستوراتی برای بررسی ، مرمت و آماده سازی فوری ساختمان را داد.

پایان پیام/

اگر به دنبال مطالب مفید هستید موفقیت شناسی را به شما معرفی می‌کنیم
منبع
فارس
برای مشاهده کلیک کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا