اختصاص ۵۰۰۰ میلیارد تومان اعتبار برای برنامه‌های دانش‌بنیان دولت

مرکز مشاوره و خدمات کارآفرینی چترا

رئیس کمیسیون برنامه و بودجه در مجلس شورای اسلامی با اشاره به افزایش ۲ برابری بودجه معاونت فناوری ریاست جمهوری برای کارهای دانش‌بنیان گفت: ۵۰۰۰ میلیارد تومان از اعتبارات برای برنامه‌های دانش‌بنیان دولت در نظر گرفته شده است.

به گزارش کارآفرینی پرس به نقل از تسنیم، حمیدرضا حاجی بابایی درباره بودجه سال 1401، اظهار داشت: بودجه امسال با محوریت تولید و تولید دانش‌بنیان اشتغالزا شکل گرفته است.

وی تصریح کرد: تمام توان خود را به کار گرفتیم تا بودجه‌ای ارائه شود که شعار مقام معظم رهبری در زمینه تولید دانش بنیان و اشتغالزایی محقق شود.

نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه بودجه معاونت فناوری برای فعالیت‌های دانش‌بنیان دو برابر شده‌است، افزود: امسال یک بودجه واقعی با ارتقاء کیفی را داریم.

حاجی‌بابایی همچنین با تاکید براینکه در تمام وزارتخانه‌ها برنامه‌های مرتبط با شعار سال تعریف شده است گفت: بودجه سال 1401 یکی از واقعی‌ترین‌ بودجه‌های مصوب است و با توجه به اینکه عملیاتی، پرقدرت و تاثیرگذار است برآورد می‌شود بودجه امسال نه تنها در افزایش پایه پولی کشور اثرگذاری ندارد بلکه کاملاً مانع از افزایش پایه پولی کشور خواهد شد.

پایان پیام/

اگر به دنبال مطالب مفید هستید موفقیت شناسی را به شما معرفی می‌کنیم
منبع
تسنیم
برای مشاهده کلیک کنید.

پایگاه خبری کارآفرینی پرس

اولین و تنها رسانه برخط اختصاصی کارآفرینی در ایران

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا