سوده نجفی خبر داد؛ تشکیل ۳ کارگروه در شورای استان تهران برای توانمندسازی زنان

مرکز مشاوره و خدمات کارآفرینی چترا

سوده نجفی با اشاره به توانمند سازی زنان سرپرست خانوار گفت: همه تلاش ما در دوری ششم مدیریت شهری بر این است که بتوانیم نسبت به توانمندسازی و کارآفرینی زنان قدم برداریم به همین منظور اقدام به تشکیل 3 کارگروه در شورای استان تهران برای این منظور صورت گرفته است.

به گزارش کارآفرینی پرس به نقل از رکنا، سوده نجفی، عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر تهران دراولین همایش بانوان شورایی سطح استان تهران که به مناسبت خجسته میلاد حضرت فاطمه زهرا (س) عصر امروز در سالن ایران زمین شورای شهر تهران برگزار شد گفت: حضرت زهرا (س) اولین فردی بود که از ولایت دفاع کرد و در این راه مشکلات زیادی برای ایشان به وجود آمد اما دست از حمایت خود از ولایت برنداشت.

وی ادامه داد: فاطمه زهرا (س) لیله القدر است که نشان دهنده عظمت فاطمه زهرا (س) می باشد.

نجفی گفت: زنان علاوه بر وظایف خود در خانه و خانواده در عرصه های اجتماعی و سیاسی نیز در متن و مرکز قرار گرفتند.

وی ادامه داد: شاید تعداد آنها قابل توجه نباشد اما نشان دهنده حضور فعال و احساس مسئولیت بانوان نسبت به آینده شهر و کشور است.

مشاور امور بانوان شورای اسلامی استان تهران افزود: از بین 1500 عضو شورا در استان تهران 100 عضو آن را بانوان تشکیل می دهند که باید با همفکری و همکاری تلاش کنیم تا در تصمیم گیری و خط و مشی گذاری های ملی و محلی نقش آفرین باشیم.

سوده نجفی ادامه داد: در همین راستا در نظر داریم 3 کارگروه تشکیل دهیم تا بتوانیم از توانمندی بانوان شورای اسلامی استان تهران در خط و مشی گذاری، توانمندی سازی زنان و کار آفرینی اجتماعی تاثیرگذار و نقش آفرین باشیم.

وی در پایان با اشاره به توانمند سازی زنان سرپرست خانوار گفت: همه تلاش ما در دوری ششم مدیریت شهری بر این است که بتوانیم نسبت به توانمندسازی و کارآفرینی زنان قدم برداریم و در این راستا به کمک شوراهای اسلامی شهر و روستا نیازمندیم تا با برگزاری نمایشگاه ها و کلاس های آموزشی مختلف به ایجاد اشتغال کمک کنیم.

بیشتر بخوانید:

سوده نجفی خبر از تسهیل‌گری اشتغال توسط شهرداری تهران داد

پایان پیام/

اگر به دنبال مطالب مفید هستید موفقیت شناسی را به شما معرفی می‌کنیم
منبع
رکنا
برای مشاهده کلیک کنید.

پایگاه خبری کارآفرینی پرس

اولین و تنها رسانه برخط اختصاصی کارآفرینی در ایران

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا