صادق خلیلیان: حمایت از استارت‌آپ‌ها و شرکت‌های دانش‌بنیان در دستور کار دولت است

تنها رسانه اختصاصی برخط موتورسیکلت در ایران

استاندار خوزستان گفت: تولیدات مبتنی بر شرکت‌های دانش‌بنیان در دستور کار کشور و دولت است و قطعا در استان نیز همین مسیر را دنبال می‌کنیم.

به گزارش  باشگاه خبرنگاران جوان، صادق خلیلیان استاندار خوزستان در حاشیه بازدید از نمایشگاه دستاورد‌های پژوهشی و فناوری در اهواز گفت: توسعه در دنیا مبتنی بر دانش است ما باید تولیداتمان مبتنی بر دانش باشد.

او افزود: تولیدات مبتنی بر شرکت‌های دانش‌بنیان در دستور کار کشور و دولت است و قطعا در خوزستان نیز همین مسیر را دنبال می‌کنیم که بتوانیم شرکت‌های دانش‌بنیان و استارت‌آپ‌ها را مورد حمایت قرار دهیم.

خلیلیان ادامه داد: توصیه ما به شرکت‌های مختلف این است که از شرکت‌های دانش بنیان و استارت آپ‌ها استفاده کنند.

استاندار خوزستان اضافه کرد: یکی از مزیت‌های نمایشگاه دستاورد‌های پژوهشی و فناوری  این است که شرکت‌ها می‌توانند دستاورد‌های خود را ارائه کرده و بازاریابی کنند.

این مقام مسئول گفت:در این نمایشگاه ارتباط خوبی  بین بازار و دستاورد‌های فناورانه برقرار می‌شود که  این نوآوری خوبی است و  ارتباط میان بخش صنعت و کشاورزی  با فن بازار و شرکت‌های دانش بنیان و استارت‌آپ‌ها بوجود می‌آید.

او افزود: در این مسیر هر نوع حمایتی که مورد نیاز است انجام می‌شود و  دولت خود را موظف می‌داند که از فن بازارها، استارت‌آپ‌ها و شرکت‌های دانش‌بنیان حمایت کند.

خلیلیان گفت: به همین منظور بخش نامه‌ای را برای کلیه شرکت‌ها و صنایع ارسال کردیم تا از ظرفیت‌های آن‌ها به بهترین شکل ممکن استفاده کنیم.

پایان پیام/

اگر به دنبال مطالب مفید هستید موفقیت شناسی را به شما معرفی می‌کنیم
منبع
باشگاه خبرنگاران جوان
برای مشاهده کلیک کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا