معرفی دبیر شورای‌عالی نظارت بر اتاق بازرگانی ایران

وزیر صنعت، معدن و تجارت در حکمی، دبیر شورای‌عالی نظارت بر اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران را معرفی و منصوب کرد.

به گزارش کارآفرینی پرس به نقل از ایرنا، «عباس علی‌آبادی» وزیر صنعت، معدن و تجارت در حکمی «سیدعلی لطفی‌زاده» را به‌عنوان دبیر شورای‌عالی نظارت بر اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران معرفی و منصوب کرد.

در حکم وزیر صمت خطاب به لطفی‌زاده آمده است:

«نظر به تعهد و تجارب جنابعالی و به استناد ماده ۴ آیین‌نامه وظایف، تشکیل جلسات، نحوه تصمیم‌گیری و مصوبات شورای‌عالی نظارت بر اتاق ایران، به‌موجب این حکم به‌عنوان «دبیر شورای‌عالی نظارت بر اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران» منصوب می‌شوید.

انتظار می‌رود با توجه به نقش مهم دبیرخانه در پیگیری برنامه‌ها و مصوبات ابلاغی، تنظیم امور مربوط به وظایف شورا و د هماهنگی لازم بین اتاق‌های بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی و نیز دستگاه‌های عضو، با بهره‌گیری از ظرفیت‌های موجود زمینه ارتقاء فعالیت‌های شورا را فراهم آورید.

امید است با همکاری و هماهنگی مؤثر و همه جانبه فی‌مابین شما و مسئولان اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران، موجبات توفیق بیشتر در انجام امور محوله و خدمت‌گزاری به فعالان اقتصادی فراهم شود.»

پایان پیام/

اگر به دنبال مطالب مفید هستید موفقیت شناسی را به شما معرفی می‌کنیم
منبع
ایرنا

پایگاه خبری کارآفرینی پرس

اولین و تنها رسانه برخط اختصاصی کارآفرینی در ایران

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا