هجدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنایع کوچک و متوسط چین آغاز شد

مرکز مشاوره و خدمات کارآفرینی چترا

 هجدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنایع کوچک و متوسط چین با حضور معاون وزیر صمت و مدیر عامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران و معاون وزیر صنعت و فناوری چین، گشایش یافت.

به گزارش ایرنا از وزارت صنعت، معدن و تجارت، در آیین افتتاحیه این نمایشگاه «علی رسولیان» معاون وزیر صمت و مدیر عامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران، «حسین درویشی» سرکنسول ایران در گوانجو و «سید مصطفی هاشمی» مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی فارس و نیز خانم «ژوشیائولان» معاون وزیر صنعت و فنآوری اطلاعات چین، آقای «سون» معاون استاندار گواندونگ و مقام‌های سایر کشورها از جمله آلمان، ویتنام و قطر حضور داشتند.

در هجدهمین نمایشگاه بین المللی صنایع کوچک و متوسط چین پاویون سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران برپا شده است.

هجدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنایع کوچک و متوسط چین (CISMEF) از ششم تا نهم تیر سال‌جاری در شهر گوانجو چین برگزار می‌شود. این نمایشگاه به‌عنوان بزرگترین رویداد جهانی در حوزه صنایع کوچک و متوسط شناخته می‌شود.

برای این دوره از نمایشگاه مذکور، شرکت شهرک‌های صنعتی فارس به عنوان استان معین تعیین شده و شرکت شهرک‌های صنعتی سایر استان‌های کشور به‌منظور حضور SMEها در این نمایشگاه، با آن استان همکاری و هماهنگی‌های لازم را انجام داده اند.

پایان پیام/

اگر به دنبال مطالب مفید هستید موفقیت شناسی را به شما معرفی می‌کنیم
برای مشاهده کلیک کنید.

پایگاه خبری کارآفرینی پرس

اولین و تنها رسانه برخط اختصاصی کارآفرینی در ایران

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا