درباره سیزدهمین نمایشگاه کار دانشگاه شریف

مرکز مشاوره و خدمات کارآفرینی چترا

سیزدهمین نمایشگاه کار دانشگاه صنعتی شریف با هدف ایجاد زمینه ارتباط مستقیم صنعت و دانشگاه و شناسایی علایق و استعدادها، مهرماه ۱۴۰۱ برگزار می‌شود.

به گزارش کارآفرینی پرس به نقل از ایسنا، سیزدهمین نمایشگاه کار دانشگاه صنعتی شریف (jobfair13) در روزهای ۱۸ تا ۲۱ مهرماه ۱۴۰۱ به صورت حضوری در سالن تربیت‌بدنی استاد جباری این دانشگاه برگزار می‌شود.

در این نمایشگاه که همه ساله در دانشگاه صنعتی شریف برگزار می‌شود، تعداد زیادی از ‌کارجویان و شرکت‌ها به‌منظور تبادل اطلاعات در رابطه با مشاغل مورد نیاز و معرفی شرکت‌هایشان در آن حضور خواهند داشت.

کارجویان همواره در تلاش برای جذب شدن در شرکت‌ها و سازمان‌هایی متناسب با مرتبه علمی و مرتبط با رشته تحصیلی خود هستند. همچنین جذب نیروهای متخصص، مستعد و کارآمد، یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های صاحبان صنایع و کسب و کار است. رفع عواملی که مانع اشتغال پایدار فارغ التحصیلان دانشگاهی می‌شود از یک سو و نبود بستر مناسب برای ارتباط مستقیم شرکت‌ها و کارجویان، باعث شد که دانشگاه صنعتی شریف در سال ۱۳۹۰ اقدام به برپایی نمایشگاه کار کند.

از مهم‌ترین اهداف این برنامه، امکان ارتباط مستقیم کارفرمایان و کارجویان، ارائه فرصت‌های شغلی، امکان معرفی و ارتقای برند کارفرمایی، تسهیل فرآیند جذب و استخدام سازمان‌ها، آشنایی با مهارت‌های مورد نیاز کارفرمایان و شناسایی استعدادها و علایق کارجویان است.

بنا بر اعلام روابط عمومی دانشگاه صنعتی شریف، بازدید از نمایشگاه کار برای عموم رایگان است و علاقه‌مندان می‌توانند جهت حضور در وب‌سایت این نمایشگاه به آدرس http://jobfair.sharif.ir ثبت‌نام کنند.

دانشگاه صنعتی شریف به عنوان بنیانگذار اولین نمایشگاه کار در ایران محسوب می‌شود و نمایشگاه کار این دانشگاه به‌صورت فصلی و یا سالیانه برگزار می‌شود و می‌توان از آن به‌عنوان نمایشگاه فرصت‌های شغلی یاد کرد، به نحوی که فرصت‌های فراوان کاری و کارآفرینی در اکثر زمینه‌های تحصیلی برای دانشجویان و تازه فارغ‌التحصیلان ارائه می‌شود.

پایان پیام/

اگر به دنبال مطالب مفید هستید موفقیت شناسی را به شما معرفی می‌کنیم
منبع
ایسنا
برای مشاهده کلیک کنید.

پایگاه خبری کارآفرینی پرس

اولین و تنها رسانه برخط اختصاصی کارآفرینی در ایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا