جلال آفاقی: رفع موانع تولید دانش‌بنیان در دستور کار دستگاه قضایی اردبیل قرار گرفت

تنها رسانه اختصاصی برخط موتورسیکلت در ایران

معاون رئیس کل دادگستری استان اردبیل بر حمایت‌های قانونی از تولید دانش‌بنیان و پیگیری و رفع هرگونه موانع تاکید کرد و گفت:‌رفع موانع تولید دانش‌بنیان در دستور کار دستگاه قضایی اردبیل قرار گرفته است.

به گزارش کارآفرینی پرس به نقل از تسنیم، جلال آفاقی معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان اردبیل صبح امروز در دیدار مدیران پارک علم و فناوری استان با اشاره به دغدغه دستگاه قضایی برای رونق تولید و اشتغال و کسب و کار، اقدامات صورت گرفته در حوزه اقتصاد مقاومتی و حمایت قضایی از سرمایه گذاری را تشریح کرد و اظهار داشت: امروز رفع هرگونه مانع از مسیر تولید دانش‌بنیان در دستور کار دستگاه قضایی استان است.

وی ادامه داد: معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم تشکیلات قضایی با حساسیت لازم و به طور مستمر آسیب ها و تهدیدهای حوزه تولید و صنایع را رصد کرده، اقدامات پیشگیرانه لازم را از بروز و گسترش مشکلات انجام می دهد.

آفاقی با تاکید به ضرورت هم افزایی ها و انجام وظایف شایسته و پیش بینی های به موقع مدیران در بخشهای مختلف دستگاه های اجرایی و دولتی در زمینه تولید، حمایت از رونق و گسترش صنعت به ویژه تولیدات دانش بنیان را تکلیف همه کسانی دانست که به سرنوشت مردم و کشور دلسوز هستند.

معاون رئیس کل دادگستری استان اردبیل اعلام آمادگی کرد تا در صورت انعکاس هرگونه مشکل واحد های تولیدی دانش‌بنیان در استان اردبیل، مراتب با قید فوریت و جدیت و تاحصول نتیجه از طریق معاونت اجتماعی وپیشگیری پیگیری شود.

پایان پیام/

اگر به دنبال مطالب مفید هستید موفقیت شناسی را به شما معرفی می‌کنیم
منبع
تسنیم
برای مشاهده کلیک کنید.

پایگاه خبری کارآفرینی پرس

اولین و تنها رسانه برخط اختصاصی کارآفرینی در ایران

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا