جلال آفاقی: رفع موانع تولید دانش‌بنیان در دستور کار دستگاه قضایی اردبیل قرار گرفت

مرکز مشاوره و خدمات کارآفرینی چترا

معاون رئیس کل دادگستری استان اردبیل بر حمایت‌های قانونی از تولید دانش‌بنیان و پیگیری و رفع هرگونه موانع تاکید کرد و گفت:‌رفع موانع تولید دانش‌بنیان در دستور کار دستگاه قضایی اردبیل قرار گرفته است.

به گزارش کارآفرینی پرس به نقل از تسنیم، جلال آفاقی معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان اردبیل صبح امروز در دیدار مدیران پارک علم و فناوری استان با اشاره به دغدغه دستگاه قضایی برای رونق تولید و اشتغال و کسب و کار، اقدامات صورت گرفته در حوزه اقتصاد مقاومتی و حمایت قضایی از سرمایه گذاری را تشریح کرد و اظهار داشت: امروز رفع هرگونه مانع از مسیر تولید دانش‌بنیان در دستور کار دستگاه قضایی استان است.

وی ادامه داد: معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم تشکیلات قضایی با حساسیت لازم و به طور مستمر آسیب ها و تهدیدهای حوزه تولید و صنایع را رصد کرده، اقدامات پیشگیرانه لازم را از بروز و گسترش مشکلات انجام می دهد.

آفاقی با تاکید به ضرورت هم افزایی ها و انجام وظایف شایسته و پیش بینی های به موقع مدیران در بخشهای مختلف دستگاه های اجرایی و دولتی در زمینه تولید، حمایت از رونق و گسترش صنعت به ویژه تولیدات دانش بنیان را تکلیف همه کسانی دانست که به سرنوشت مردم و کشور دلسوز هستند.

معاون رئیس کل دادگستری استان اردبیل اعلام آمادگی کرد تا در صورت انعکاس هرگونه مشکل واحد های تولیدی دانش‌بنیان در استان اردبیل، مراتب با قید فوریت و جدیت و تاحصول نتیجه از طریق معاونت اجتماعی وپیشگیری پیگیری شود.

پایان پیام/

اگر به دنبال مطالب مفید هستید موفقیت شناسی را به شما معرفی می‌کنیم
منبع
تسنیم
برای مشاهده کلیک کنید.

پایگاه خبری کارآفرینی پرس

اولین و تنها رسانه برخط اختصاصی کارآفرینی در ایران

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا