درباره برنامه‌های صندوق نوآوری در رویداد گام دوم دانشگاه آزاد

تنها رسانه اختصاصی برخط موتورسیکلت در ایران

مدیر توانمندسازی صندوق نوآوری و شکوفایی اعلام کرد که پاویون اختصاصی شرکت‌های دانش‌بنیان در نمایشگاه ملی «گام دوم دانشگاه آزاد اسلامی» با حضور ۱۱ شرکت دانش‌بنیان با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی برپا می‌شود.

به گزارش کارآفرینی پرس به نقل از ایسنا، دکتر مرضیه شاوردی با اعلام این خبر اظهار کرد: از امروز هشتم تا چهارشنبه یازدهم خرداد ماه جاری رویداد ملی گام دوم دانشگاه آزاد اسلامی در مصلای تهران و با همکاری صندوق نوآوری و شکوفایی برگزار خواهد شد. 

شاوردی با بیان اینکه در این نمایشگاه پاویون اختصاصی شرکت‌های دانش‌بنیان نیز برپا می‌شود، افزود: ۱۱ شرکت دانش‌بنیان در این پاویون که با حمایت صندوق نوآوری برپا می‌شود، حضور خواهند داشت و به ارائه محصولات و توانمندهای خود می‌پردازند.

به گفته شاوردی، تمام رویدادهای تبادل فناوری در این نمایشگاه به همت و با حمایت صندوق نوآوری انجام می‌شود.

وی ادامه داد: در این نمایشگاه چهار روزه در پاویون اختصاصی شرکت‌های دانش‌بنیان، برنامه‌های متفاوتی از قبیل رویدادهای اعلام نیاز فناورانه، با مشارکت پارک علم و فناوری دانشگاه آزاد برگزار می‌‎شود.

به نقل از  روابط عمومی صندوق نوآوری و شکوفایی، مدیر توانمندسازی صندوق نوآوری و شکوفایی بیان کرد: در این رویداد جمعیت هلال احمر، شتاب‌دهنده صدر فردا، مرکز تحقیقات آلومینیوم، سازمان ثبت اسناد و املاک کشور و مرکز آمار و فناوری اطلاعات قوه قضاییه نیازهای فناورانه خود را به شرکت‌های دانش‌بنیان اعلام می‌کنند.

شاوردی خاطر نشان کرد: استقرار پاویون شرکت‌های دانش‌بنیان در نمایشگاه، فرصتی برای گفت‌‍وگوهای اختصاصی دو طرفه میان آن‌ها و اشخاص حقیقی و حقوقی است که نیاز به توانمندی‌ها و فناوری‌های شرکت‌های دانش‌بنیان دارند.

پایان پیام/

اگر به دنبال مطالب مفید هستید موفقیت شناسی را به شما معرفی می‌کنیم
منبع
ایسنا
برای مشاهده کلیک کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا