حسین خسروی اسفزار: طرح حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان در مجلس تصویب شده است

مرکز مشاوره و خدمات کارآفرینی چترا

خسروی اسفزار گفت: طرح حمایت از شرکت های دانش‌بنیان با ۲۰ ماده در مجلس تصویب شده و امید است که اواخر فروردین به دولت ابلاغ شود و دولت نیز بعد آن کار را شروع کند.

به گزارش کارآفرینی پرس به نقل از  شبستان، «حسین خسروی اسفزار» امروز ( 9 فروردین) در بازدید از شرکت های دانش‌بنیان پارک علم و فناوری خراسان جنوبی با اشاره به نامگذاری سال جدید از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی به نام سال «تولید، دانش بنیان و اشتغال آفرینی» گفت: انتخاب این شعار برای سال 1401 اشراف اطلاعاتی و هوشمندی بالای مقام معظم رهبری را نشان می دهد.

وی با بیان اینکه چنانچه حمایت‌های مقام معظم رهبری نبود، امروز کشور به این مرحله از پیشرفت نمی‌رسید، اظهارداشت: چنانچه امروز به حوزه دانش بنیان در کشور توجه نشود، قطعا در آینده نزدیک ضرر خواهیم کرد.

نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس با اشاره به اینکه در گذشته عده ای می گفتند که ما اگر می خواهیم کشور پیشرفت کند باید حوزه موشکی را کنار بگذاریم و صرفا به دنبال توجه به اقتصاد باشیم، همان زمان مقام معظم رهبری به این اظهارات واکنش نشان دادند، افزود: امروز جنگ اکران و روسیه نشان داد که چقدر موضوع موشکی و دفاعی مهم است.

خسروی با بیان اینکه امروز برای رقابت اقتصادی در دنیا نیازمند توجه به حوزه دانش بنیان هستیم، گفت: طرح حمایت از تولید و شرکت های دانش بنیان با 20 ماده در مجلس تصویب شده و امید است که اواخر فروردین به دولت ابلاغ شود و دولت نیز بعد ان کار را شروع کند.

وی با بیان اینکه باید فرهنگ دانش بنیان در بین مسئولان جا بیفتد، اظهارداشت: خروجی کار شرکت های دانش بنیان خراسان جنوبی باید برای مسئولان به نمایش گذاشته شود تا حمایت بهتری از آنها صورت گیرد.

پایان پیام/

اگر به دنبال مطالب مفید هستید موفقیت شناسی را به شما معرفی می‌کنیم
منبع
شبستان
برای مشاهده کلیک کنید.

پایگاه خبری کارآفرینی پرس

اولین و تنها رسانه برخط اختصاصی کارآفرینی در ایران

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا