حسین خسروی اسفزار: طرح حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان در مجلس تصویب شده است

تنها رسانه اختصاصی برخط موتورسیکلت در ایران

خسروی اسفزار گفت: طرح حمایت از شرکت های دانش‌بنیان با ۲۰ ماده در مجلس تصویب شده و امید است که اواخر فروردین به دولت ابلاغ شود و دولت نیز بعد آن کار را شروع کند.

به گزارش کارآفرینی پرس به نقل از  شبستان، «حسین خسروی اسفزار» امروز ( 9 فروردین) در بازدید از شرکت های دانش‌بنیان پارک علم و فناوری خراسان جنوبی با اشاره به نامگذاری سال جدید از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی به نام سال «تولید، دانش بنیان و اشتغال آفرینی» گفت: انتخاب این شعار برای سال 1401 اشراف اطلاعاتی و هوشمندی بالای مقام معظم رهبری را نشان می دهد.

وی با بیان اینکه چنانچه حمایت‌های مقام معظم رهبری نبود، امروز کشور به این مرحله از پیشرفت نمی‌رسید، اظهارداشت: چنانچه امروز به حوزه دانش بنیان در کشور توجه نشود، قطعا در آینده نزدیک ضرر خواهیم کرد.

نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس با اشاره به اینکه در گذشته عده ای می گفتند که ما اگر می خواهیم کشور پیشرفت کند باید حوزه موشکی را کنار بگذاریم و صرفا به دنبال توجه به اقتصاد باشیم، همان زمان مقام معظم رهبری به این اظهارات واکنش نشان دادند، افزود: امروز جنگ اکران و روسیه نشان داد که چقدر موضوع موشکی و دفاعی مهم است.

خسروی با بیان اینکه امروز برای رقابت اقتصادی در دنیا نیازمند توجه به حوزه دانش بنیان هستیم، گفت: طرح حمایت از تولید و شرکت های دانش بنیان با 20 ماده در مجلس تصویب شده و امید است که اواخر فروردین به دولت ابلاغ شود و دولت نیز بعد ان کار را شروع کند.

وی با بیان اینکه باید فرهنگ دانش بنیان در بین مسئولان جا بیفتد، اظهارداشت: خروجی کار شرکت های دانش بنیان خراسان جنوبی باید برای مسئولان به نمایش گذاشته شود تا حمایت بهتری از آنها صورت گیرد.

پایان پیام/

اگر به دنبال مطالب مفید هستید موفقیت شناسی را به شما معرفی می‌کنیم
منبع
شبستان
برای مشاهده کلیک کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا