افتتاح مجتمع نوآوری شهید ستاری برای شرکت‌های دانش‌بنیان و خلاق

تنها رسانه اختصاصی برخط موتورسیکلت در ایران

با حضور معاون اول رییس جمهوری و معاون علمی و فناوری رییس‌جمهوری، مجتمع نوآوری شهید ستاری گشایش یافت تا زیرساخت لازم برای فعالیت شرکت‌های دانش‌بنیان و خلاق دانشگاهی ایجاد شود.

به گزارش کارآفرینی پرس به نقل از فارس، ساختمان جدید هوافضا و مجتمع نوآوری شهید ستاری با حضور محمد مخبر معاون اول رییس جمهوری و سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رییس جمهوری،  اعضای هیات امنای دانشگاه صنعتی شریف گشایش یافت.

در مراسم افتتاحیه مجید دهبیدی‌پور رئیس پارک علم و فناوری شریف درباره ناحیه نوآوری شریف و توسعه نوآوری در حوالی دانشگاه گفت و عنوان کرد: در اطراف دانشگاه و در ناحیه نوآوری شریف بیش از ۶۰۰ شرکت مشغول به فعالیت هستند و در حال حاضر بیش از ۳۰۰۰ نفر نیروی فعال وجود دارد.
در جریان افتتاحیه این ساختمان، معاون اول رییس جمهوری و هیئت همراه از واحدهای فناور عضو پارک علم و فناوری شریف واقع در طبقه ششم این دانشکده بازدید کرد و در جریان فعالیت‌های این شرکت‌ها قرار گرفت. همچنین در ادامه، مجموعه اتاق‌ تمیز دانشگاه نیز افتتاح شد و به بهره برداری رسید.
مجموعه اتاق تمیز، ۷ اتاق با گریدهای مختلف است. این مجموعه در مرحله نهایی قرار دارد و همکارانی که به فضای اتاق تمیز نیاز دارند می‌توانند با استفاده از این فضاها طرح‌های پژوهشی و ارتباط با صنعت خود را پیش ببرند.
 
محل جدید دانشکده مهندسی هوافضا در طبقات منفی ۲ تا ۳ ساختمان شهید ستاری مستقر است. این ساختمان در ۱۱ طبقه و زیربنای بالغ بر ۱۹۷۰۰ متر مربع واقع شده که محل استقرار دانشکده مهندسی هوافضا، معاونت پژوهش و فناوری مراکز نوآوری تخصصی دانشگاه است.

پایان پیام/

اگر به دنبال مطالب مفید هستید موفقیت شناسی را به شما معرفی می‌کنیم
منبع
فارس
برای مشاهده کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا