بازدید محسن رضایی و سورنا ستاری از دستاوردهای زیست بوم فناوری و نوآوری کشور

تنها رسانه اختصاصی برخط موتورسیکلت در ایران

معاون علمی و فناوری و معاون اقتصادی رییس جمهوری از دستاوردهای فناورانه ایستگاه نوآوری شریف، برج نوآوری بنتک و کارخانه نوآوری آزادی بازدید کردند.

به گزارش کارآفرینی پرس به نقل از بنیاد ملی نخبگان، همزمان با ایام دهه فجر انقلاب اسلامی؛ فعالان زیست بوم فناوری و نوآوری کشور میزبان سورنا ستاری معاون علمی و فناوری و محسن رضایی معاون اقتصادی رییس جمهوری شدند تا توانمندی ها و دستاوردهای فناورانه خود را عرضه و حمایت‌های مورد نیاز برای توسعه کسب و کار خود را ارائه کنند.

این بازدیدها از شرکت‌های دانش ‌بنیان و خلاق، استارآپ‌ها و شتاب دهنده‌های مستقر در ایستگاه نوآوری شریف آغاز شد و مجموعه‌هایی چون پرسیس‌ژن، ایستگاه نوآوری شریف، امین‌فناور شریف و… با میزبانی از معاونان رییس‌جمهوری، دستاوردهای فناورانه خود را ارائه کردند.

فعالان این زیست‌بوم، همچنین درباره مشکلات و موانع پیش روی کسب‌وکارهای فناورانه و نوآورانه موجود با معاون اقتصادی دولت گفت‌وگو کردند.

در ادامه این بازدیدها هلدینگ نوآوری بنتک به عنوان نخستین برج فناوری بخش خصوصی ناحیه نوآوری شریف و کارخانه نوآوری بایوتکس، بزرگترین مجتمع نوآوری زیست‌فناوری کشور نیز خدمات و دستاوردهای فناورانه خود را ارائه کردند.

بازدید از زیست بوم فناوری و نوآوری با حضور در کارخانه نوآوری آزادی ادامه یافت و فضای کار اشتراکی زاویه، شتاب دهنده ویکست، شتاب‌دهنده هنام فارمد، کارگاه نوآوری هفت و هشت، مرکز نوآوری علی بابا مستقر در این کارخانه محصولات خود را به معاون علمی و فناوری و معاون اقتصادی رییس جمهوری معرفی کردند.

پایان پیام/

اگر به دنبال مطالب مفید هستید موفقیت شناسی را به شما معرفی می‌کنیم
منبع
بنیاد ملی نخبگان
برای مشاهده کلیک کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا