فرزاد وکیلی فتحی: مجموعه‌ای از امکانات برای فعالیت شرکت های دانش‌بنیان‌ در البرز فراهم خواهد شد

دبیر سازمان نظام صنفی رایانه ای استان البرز اعلام کرد: با راه اندازی کارخانه نوآوری و صنایع خلاق استان ، مجموعه‌ای از خدمات ، امکانات و سرمایه گذاری برای فعالیت شرکت های دانش‌بنیان‌ و رایانه‌ای در البرز فراهم می شود.

به گزارش کارآفرینی پرس به نقل از ایرنا، فرزاد وکیلی فتحی روز پنجشنبه در  بازدید از کارخانه نوآوری و صنایع خلاق البرز با اشاره به چشم انداز و  امکانات کارخانه نوآوری البرز گفت: طراحی هوشمندانه و هدفمند برای بهره برداری مناسب و عمومی از این ظرفیت ها، ستودنی است.

وی بیان داشت : ظرفیت های فراوان همکاری میان سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان البرز و کارخانه نوآوری و صنایع خلاق البرز، می تواند زمینه ساز تحول در فعالیت های نوآورانه در استان البرز شود.

فتحی  افزود: مجموعه خدمات طراحی شده برای فعالیت های فناورانه در کنار زیرساخت های مناسب برای ایجاد ظرفیت های فرهنگی در این کارخانه، موقعیتی خاص به این مجموعه داده است به گونه ای که می توان این کارخانه را به عنوان نمادی ملی در سطح استان البرز دانست.

دبیر سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان البرز گفت: با همکاری و تعامل میان سازمان نصر و کارخانه نوآوری البرز، مجموعه ای از خدمات، امکانات و سرمایه گذاری ها برای شرکت های فعال در نظام صنفی رایانه ای فراهم‌ می شود که می تواند تحول خوبی در این زمینه باشیم.

احمد ابراهیمی عضو هیات مدیره سازمان نظام صنفی نیز در این نشست با تاکید بر آمادگی امضای تفاهم نامه میان سازمان‌ نظام صنفی استان البرز و کارخانه نوآوری البرز گفت: ارائه خدمات مناسب برای شرکت های عضو سازمان نظام صنفی رایانه ای در کارخانه نوآوری و استفاده از خدمات متقابل، محور امضای تفاهم نامه همکاری میان سازمان و کارخانه باشد.

راضیه کریمی، معاون تجاری سازی کارخانه نوآوری البرز نیز در این نشست بیان داشت:  ۱۴ نوع خدمات برای افراد یا شرکت های مستقر در کارخانه در نظر گرفته شده که با تعامل با سازمان نظام صنفی رایانه ای استان، می توان این خدمات را بیشتر کرده و با ارایه تخفیف های مناسب در اختیار اعضای سازمان قرار داد.

کارخانه نوآوری و صنایع خلاق استان البرز توسط شهرداری کرج در حال ساخت و تجهیز است که پیش بینی می شود بخشی از دفاتر شرکت های دانش بنیان استان البرز با هدف ارائه خدمات نوین به مردم دراین کارخانه مستقر شود.

پایان پیام/

اگر به دنبال مطالب مفید هستید موفقیت شناسی را به شما معرفی می‌کنیم
منبع
ایرنا
برای مشاهده کلیک کنید.

پایگاه خبری کارآفرینی پرس

اولین و تنها رسانه برخط اختصاصی کارآفرینی در ایران

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا