راه‌اندازی پنج مرکز کافه کارآفرینی در استان مازندران

تنها رسانه اختصاصی برخط موتورسیکلت در ایران

سرپرست اداره کل تعاون مازندران از راه اندازی پنج مرکز کافه کارآفرینی و ۱۸ مرکز مشاوره و خدمات کارآفرینی در استان خبر داد.

به گزارش کارآفرینی پرس به نقل از مهر، علی باقری صبح سه شنبه در دیدار با مدیران مراکز مشاوره و خدمات کارآفرینی استان با اظهار اینکه ۲۱ مرکز مشاوره و شتاب دهنده کارآفرینی در استان راه اندازی شده است، برای کسب و کارهای موفق نیازمند جوانانی دارای مهارت هستیم.

وی با اظهار اینکه کارآفرینی مسئله‌ای مهم در جهش تولید به شمار می‌رود، وجود سه مرکز شتاب دهندگی و پنج مرکز کافه کارآفرینی را از جمله برنامه‌های کسب و کار در استان ذکر کرد.

باقری عنوان کرد: باید سرمایه‌ها را به کسب و کارهای نوآور و بازارپذیر هدایت کنیم از این ۱۸ مرکز مشاوره و خدمات کارآفرینی برای ارائه خدمات مشاوره‌ای تخصصی در استان راه اندازی شده است.

سرپرست تعاون مازندران راه اندازی دو باشگاه کارآفرینان نوجوان را از دیگر اقدامات بیان کرد وگفت: اعتلای فرهنگ کارآفرینی و تربیت نسل نواندیش و خلاق از جمله اهداف است و تلاش داریم برای توانمندسازی دانش آموزان و تقویت باور نسبت به خود و کشف خلاقیت‌ها برنامه ریزی کنیم.

باقری با اظهار اینکه تقویت اکوسیستم کارآفرینی استان و افزایش ضریب موفقیت کارآفرینان نوجوان و کارآفرینان استان با هم افزایی دستگاه‌های اجرایی و مراکز رشد محقق می‌شود، سرمایه گذاری در این حوزه‌ها را ضروری دانست.

پایان پیام/

اگر به دنبال مطالب مفید هستید موفقیت شناسی را به شما معرفی می‌کنیم
منبع
مهر
برای مشاهده کلیک کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا