معرفی کارآفرین برتر در حوزه خدمات کوچینگ حرفه‌ای

مدیر مرکز مهارت‌آموزی و مشاوره شغلی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شیراز در ششمین کنگره علمی سیستم‌های نوین ایجاد اشتغال و کارآفرینی به‌عنوان کارآفرین برتر در حوزه خدمات کوچینگ حرفه‌ای معرفی و از وی تجلیل شد.

به گزارش کارآفرینی پرس به نقل از آنا، سلمان لشکری مدیر مرکز مهارت آموزی و مشاوره شغلی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شیراز در ششمین کنگره علمی سیستم‌های نوین ایجاد اشتغال و کارآفرینی به‌عنوان کارآفرین برتر در حوزه خدمات کوچینگ حرفه‌ای معرفی و از وی تجلیل شد.

در این کنگره بیش از ۳۵۰ کارآفرین موفق از سراسر کشور در حوزه‌های مختلف صنفی و صنعتی حضور داشتند.

هدف از این کنگره معرفی کارآفرینانی بود که در شرایط دشوار کنونی، اشتغال و رونق اقتصادی ایجاد کرده‌اند و در مسیر اشتغال پایدار گام‌های مهم و مؤثری برداشتند.

مدیر مرکز مهارت آموزی و مشاوره شغلی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شیراز در این باره به خبرنگار آنا گفت: این روز‌ها واژه «کارآفرینی» را زیاد می‌شنویم؛ چراکه اسم کارآفرینان موفق زیادی در شبکه‌های اجتماعی بر سر زبان‌ها افتاده است.

به گفته لشکری؛ کارآفرین فردی مبتکر، خلّاق، ایده‌پرداز، جسور، ریسک‌پذیر و در عین حال انعطاف‌پذیر و تاب‌آور است که فرصت‌های پیش رو را به خوبی تحلیل و بهترین گزینه را برای سرمایه‌گذاری انتخاب می‌کند.

وی افزود: افراد کارآفرین توانایی ارائه محصولات یا خدمات جدید را به بهترین نحو ممکن دارند. نقش کارآفرینان در رشد و توسعه و پایداری اقتصادی یک جامعه زمانی مشخص می‌شود که این افراد با ابتکار عملی که دارند، نیاز‌های جامعه را به درستی تشخیص داده و با ایده‌های ناب خود، در سطوح مختلف جامعه آنها را برطرف می‌کنند.

مدیر مرکز مهارت آموزی و مشاوره شغلی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شیراز در ادامه توضیح داد: کارآفرینی در هر کشوری، یکی از پرچالش‌ترین مشاغل به حساب می‌آید و افراد کارآفرین با جسارت و قدرت ریسک‌پذیری بالا، انعطاف‌پذیری و تاب‌آوری گام‌های بسیار مهم و مؤثری برای ایجاد بازار‌های رقابتی، رونق اشتغال و کارآفرینی و حرکت به سوی اقتصادی پایدار در سطح جامعه برمی‌دارند.

لشکری متذکر شد: رسالت حقیقی من تلاش برای افزایش سطح آگاهی اقشار مختلف جامعه برای دستیابی به خودباوری و خوداتکایی و حداکثر کردن توانمندی‌هایشان است تا با استفاده از دارایی‌ها و ظرفیت‌های درونی خود به بهترین نسخه وجودی‌شان تبدیل شوند، این همان رمز مانایی، پایایی و موفقیت انسان‌ها در مسیر رشد شخصی و حرفه‌ای است.

انتهای پیام/

اگر به دنبال مطالب مفید هستید موفقیت شناسی را به شما معرفی می‌کنیم
منبع
آنا

پایگاه خبری کارآفرینی پرس

اولین و تنها رسانه برخط اختصاصی کارآفرینی در ایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا