افتتاح مرکز مدیریت مهارت‌آموزی و مشاوره شغلی در دانشگاه آزاد بندرگز

مرکز مشاوره و خدمات کارآفرینی چترا

مرکز مدیریت مهارت‌آموزی و مشاوره شغلی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرگز با حضور مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان گلستان گشایش یافت.

به گزارش کارآفرینی پرس به نقل از آنا، افشین کادری در حاشیه افتتاح مرکز مدیریت مهارت آموزشی و مشاوره شغلی اظهار کرد: دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرگز و سازمان فنی و حرفه‌ای استان گلستان تفاهم‌نامه همکاری برگزاری دوره‌های مهارت‌افزایی دانشجویان و دانش‌آموختگان دانشگاهی امضا کردند.

وی تصریح کرد: این مرکز به منظور توسعه آموزش‌های مهارتی و به‌منظور ارتقای توانمندی‌های مهارتی دانشجویان و هدفمندسازی دوره‌های آموزشی با همکاری اداره‌کل فنی و حرفه‌ای استان گلستان در دانشگاه آزاد اسلامی بندرگز افتتاح شد.

معاون علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرگز عنوان کرد: دوره‌های مهارت‌افزایی دانشجویان و دانش‌آموختگان دانشگاهی می‌تواند سهم بسزایی در توسعه هرچه بیشتر استان گلستان ایفا کند و در این راستا دانشگاه آزاد گام‌های رو به رشدی برداشته است.

مدیرکل آموزش فنی وحرفه‌ای استان گلستان با توجه به اهمیت توسعه منابع انسانی متخصص و ماهر و افزایش مهارت‌های نیروی کار در ارتقای کمی و کیفی مهارت‌های فنی و حرفه‌ای گفت: با هدف توانمندسازی مهارتی دانشجویان و کمک به دانش‌آموختگان دانشگاهی بر پایه سه فرآیند اصلی نیازسنجی مهارتی، ارائه خدمات مشاوره شغلی و آموزشی و ارائه خدمات مهارت‌آموزی موردنیاز بازار کار به دانشجویان و با تکیه بر ظرفیت‌های بالقوه و بالفعل دانشگاه، مرکز مدیریت مهارت‌آموزی و مشاوره شغلی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرگز افتتاح شد.

پایان پیام/

اگر به دنبال مطالب مفید هستید موفقیت شناسی را به شما معرفی می‌کنیم
منبع
آنا
برای مشاهده کلیک کنید.

پایگاه خبری کارآفرینی پرس

اولین و تنها رسانه برخط اختصاصی کارآفرینی در ایران

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا