مرکز رشد مشترک پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی و دانشگاه آزاد ایلخچی راه‌اندازی شد

بیست و دومین مرکز رشد مشترک پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی این بار با مشارکت دانشگاه آزاد اسلامی ایلخچی و با محور تخصصی در حوزه «رباتیک، اتوماسیون و هوشمندسازی صنعتی» گشایش یافت.

 به گزارش کارآفرینی پرس به نقل از آنا، بیست و دومین مرکز رشد مشترک پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی و دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایلخچی با محور تخصصی در حوزه «رباتیک، اتوماسیون و هوشمندسازی صنعتی» گشایش یافت.

تفاهم‌نامه راه‌اندازی مرکز رشد در راستای توسعه زمینه‌های همکاری مشترک و همه‌جانبه علمی، فناوری و نوآوری و همچنین استفاده بهینه از ظرفیت‌ها و قابلیت‌های موجود بر پایه نیاز‌های توسعه استان آذربایجان‌شرقی بین پارک علم و فناوری آذربایجان شرقی و دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایلخچی امضا شد.

رئیس پارک علم و فناوری استان آذربایجان‌شرقی با ارائه گزارشی از مشروح فعالیت‌های پارک علم و فناوری این استان در زمینه‌های بودجه، معافیت‌های مالیاتی و تعاملات بین‌الملل گفت: با توجه به ظرفیت‌ها و توانمندی‌های دانشگاه آزاد اسلامی شاهد رشد چشمگیر تعداد مراکز رشد در استان بوده‌ایم که نشان از جدیت و همت مسئولین و نخبگان دانشگاهی در حل مسائل استان دارد.

سعید جعفری‌راد، امضای این تفاهم‌نامه را گامی ارزشمند در راستای پیشبرد اهداف عالی کشور قلمداد کرد.

مشاور عالی استاندار آذربایجان‌شرقی در حوزه فناوری، نوآوری و اقتصاد دانش‌بنیان هم با تأکید بر اهمیت روزافزون حوزه فناوری در استان آذربایجان‌شرقی بیان کرد: با هم‌افزایی هرچه بیشتر دستگاه‌های اجرایی، این امید می‌رود که به زودی شاهد توسعه چشمگیر در حوزه فناوری استان باشیم.

عبدالرضا فلاح به نقش پارک علم و فناوری و استانداری آذربایجان‌شرقی در حمایت از شرکت‌های تازه‌تأسیس اشاره و خاطرنشان کرد: تسهیل‌گری، راهبری و سیاست‌گذاری جزء وظایف ما بوده و پارک علم و فناوری مسئولیت اجرا و مدیریت این حوزه را در دست دارد و با حضور بازیگران جدید می‌تواند به توسعه حوزه فناوری کمک کند.

در پایان این مراسم از فناوران مرکز رشد و ممتازین علمی و قبولین آزمون وکالت دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایلخچی قدردانی شد.

پایان پیام/

اگر به دنبال مطالب مفید هستید موفقیت شناسی را به شما معرفی می‌کنیم
منبع
آنا

پایگاه خبری کارآفرینی پرس

اولین و تنها رسانه برخط اختصاصی کارآفرینی در ایران

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا