حمایت ۷۰ درصدی صندوق نوآوری از دانش‌بنیان‌ها برای عضویت در اتاق بازرگانی

تنها رسانه اختصاصی برخط موتورسیکلت در ایران

رییس مرکز نوآوری اتاق بازرگانی تهران از توافق این اتاق با صندوق نوآوری و شکوفایی برای عضویت شرکت‌های دانش‌بنیان در اتاق بازرگانی تهران خبر داد.

به گزارش کارآفرینی پرس به نقل از دانا، دکتر سحر بنکدارپور در نشست مجازی آشنایی با ساختار، فعالیت‌ها و خدمات اتاق بازرگانی تهران با بیان اینکه این اتاق با ۲۶ هزار عضو و ۶۰ هیات نمایندگان بخش‌های خصوصی و دولتی اقدام به ارائه خدمات به شرکت‌ها می‌کند، افزود: فعالیت این اتاق در چهار بخش کشاورزی، صنعتی، معدنی و بازرگانی خلاصه شده است، ضمن آنکه بر اساس قانون بخش‌های دولتی برای تدوین آیین نامه‌ها و استانداردها با این اتاق نیز مشورت بگیرند.
وی با اشاره به خدمات اتاق بازرگانی تهران به شرکت‌ها، اظهار کرد: ارائه خدمات مشاوره‌ای در حوزه‌های مالیاتی، بیمه، تامین اجتماعی و گمرک بخشی از خدمات این اتاق است، ضمن آنکه در بخش بین المللی نیز خدماتی در زمینه‌هایی چون اعزام و پذیرش هیات‌های تجاری ارائه می‌شود.
بنکدارپور با بیان اینکه اتاق بازرگانی تهران کمک‌های مالی به پایان‌نامه‌ها و رساله‌های دکتری اعطا خواهد کرد، ادامه داد: در مرکز نوآوری اتاق بازرگانی تهران نیز اعضا می‌توانند از خدماتی چون تحقیق و توسعه و عارضه یابی سازمانی بهره مند شوند.
رییس مرکز نوآوری اتاق بازرگانی برگزاری جلساتی میان شرکت‌های فناور نوپا با شرکت‌های بزرگ به منظور توسعه کسب و کارهای دانش بنیان نوپا را از دیگر خدمات این مرکز نوآوری نام برد و خاطر نشان کرد: علاوه بر آن با توافقی که صندوق نوآوری و شکوفایی صورت گرفت، شرکت‌های دانش بنیان برای عضویت در این اتاق می‌توانند ۷۰ درصد از هزینه‌های عضویت در این اتاق را از صندوق نوآوری و شکوفایی دریافت کنند.
وی تاکید کرد: این تسهیلات می‌تواند برای توسعه کسب و کارهای شرکت‌های دانش بنیان باشد.
در این نشست مجازی حاجی پور، معاون توسعه کسب و کار اتاق بازرگانی تهران آگاهی بخشی و ارائه اطلاعات لازم در خصوص نحوه عضوگیری و ساختار این اتاق را از ضروریات دانست و گفت: اتاق بازرگانی تهران قدیمی‌ترین، قانونی‌ترین و فراگیرترین نهادی است که از ۱۴۰ سال قبل با قبول عضویت تجار، بازرگانان، تولیدکنندگان و ارائه دهندگان خدمات، خدماتی را به شرکت‌ها ارائه داده است.

پایان پیام/

اگر به دنبال مطالب مفید هستید موفقیت شناسی را به شما معرفی می‌کنیم
منبع
دانا
برای مشاهده کلیک کنید.

پایگاه خبری کارآفرینی پرس

اولین و تنها رسانه برخط اختصاصی کارآفرینی در ایران

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا