دوازدهمین نمایشگاه کار دانشگاه صنعتی شریف برگزار خواهد شد

دوازدهمین نمایشگاه کار دانشگاه صنعتی شریف در روزهای ۳۰ آذر الی ۲ دی‌ماه سال جاری برگزار می‌شود.

به گزارش کارآفرینی پرس، دوازدهمین نمایشگاه کار این دانشگاه در روزهای ۳۰ آذر الی ۲ دی‌ماه سال جاری در سالن تربیت‌بدنی استاد جباری این دانشگاه برگزار می‌شود.

نمایشگاه کار همه ساله در دانشگاه صنعتی شریف برگزار می‌شود و تعداد زیادی از ‌کارجویان و شرکت‌ها به‌منظور تبادل اطلاعات در رابطه با مشاغل موردنیاز و معرفی شرکت‌های خود در آن حضور خواهند داشت.

کارجویان همواره در تالش برای جذب شدن در شرکت‌ها و سازمان‌هایی متناسب با مرتبه علمی و رشته تحصیلی خود هستند. همچنین جذب نیروهای متخصص، مستعد و کارآمد، یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های صاحبان صنایع و کسب و کار است.

رفع عواملی که مانع اشتغال پایدار فارغ‌التحصیلان دانشگاهی می‌شود از یک سو و نبود بستر مناسب برای ارتباط مستقیم شرکت‌ها و کارجویان، دانشگاه صنعتی شریف را بر آن داشت تا در سال۱۳۹۰ اقدام به برپایی نمایشگاه کار نماید. این دانشگاه به‌عنوان بنیان‌گذار اولین نمایشگاه کار در ایران تاکنون تجربه برگزاری ۱۱ دوره‌ی آن‌را داشته و این رویداد به‌عنوان پرمخاطب‌ترین برنامه دانشگاه شناخته شده است.

بر این اساس مرکز کاریابی شریف در نظر دارد دوازدهمین نمایشگاه (jobfair۱۲ ) را در تاریخ ۳۰ آذر تا ۲ دی‌ماه سال جاری به‌صورت حضوری برگزار کند. از مهم‌ترین اهداف این برنامه، امکان ارتباط مستقیم کارفرمایان و کارجویان، ارائه فرصت‌های شغلی، امکان معرفی و ارتقای برند کارفرمایی، تسهیل فرآیند جذب و استخدام سازمان‌ها، آشنایی با مهارت‌های مورد نیاز کارفرمایان و شناسایی استعدادها و علایق کارجویان است.

رویارویی مستقیم صنعت و دانشگاه، امکان جذب نیرو و کارآموز برای شرکت‌ها، معرفی کارفرمایان و کارآفرینان موفق جامعه درقالب شرکت‌های کارآفرین، معرفی سازمان‌ها وادارات مرتبط و نیمه مرتبط با رشته تحصیلی، برپایی کارگاه‌های آموزشی کار و کارآفرینی وغیره از جمله اهداف دیگر این نمایشگاه است.

بازدید از نمایشگاه کار برای عموم رایگان است و علاقه‌مندان می‌توانند جهت حضور در وب‌سایت این نمایشگاه به آدرس http://jobfair.sharif.ir ثبت‌نام کنند.

شایان ذکر است؛ نمایشگاه کار دانشگاه صنعتی شریف به‌صورت فصلی و یا سالیانه برگزار می‌شود و می‌توان از آن به‌عنوان نمایشگاه فرصت‌های شغلی یاد کرد به نحوی که فرصت‌های فراوان کاری و کارآفرینی در اکثر زمینه‌های تحصیلی برای دانشجویان و تازه فارغ‌التحصیلان ارائه می‌شود.

پایان پیام/

اگر به دنبال مطالب مفید هستید موفقیت شناسی را به شما معرفی می‌کنیم
منبع
آنا

پایگاه خبری کارآفرینی پرس

اولین و تنها رسانه برخط اختصاصی کارآفرینی در ایران

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا