سفارش رپورتاژ آگهی: 09128237336

درباره ضرورت حمایت پرشتاب از قانون جهش تولید دانش‌بنیان در دولت جدید

معاون توسعه اقتصاد دانش‌بنیان معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان ریاست جمهوری حمایت از قانون جهش تولید دانش‌بنیان را از مهم‌ترین انتظارات جامعه فناور از رئیس جمهور جدید دانست.

به گزارش کارآفرینی پرس به نقل از آنا ،جواد مشایخ، معاون توسعه اقتصاد دانش‌بنیان معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان ریاست جمهوری درخصوص توقعات جامعه فناور از رئیس‌جمهور جدید گفت: سال‌های گذشته گفتمان دانش‌بنیان که طلایه دار اصلی آن مقام معظم رهبری است در کشور یک روند رو به رشدی داشته است.

وی افزود: در دولت سیزدهم با حمایت‌های بی شائبه رئیس‌جمهور شهید، گفتمان دانش‌بنیانی سرعت و شتاب بیشتری گرفت.

به گفته مشایخ، طبعاً جامعه فناور از رئیس‌جمهور منتخب مردم که هشتم تیر ماه انتخاب می‌شود انتظار دارد که روند پر شتاب حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان، اقتصاد دانش‌بنیان و نفوذ فناوری و دانش در بخش‌های مختلف اقتصادی که منجر به کاهش خروج ارز، افزایش ثروت ملی و اتفاقات خوب می‌شود را پشتیبانی، هدایت و حمایت کند.

معاون توسعه اقتصاد دانش‌بنیان معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان ریاست جمهوری خاطرنشان کرد: حمایت از قانون جهش تولید دانش‌بنیان به صورت تمام قد و تکالیف مسرع در برنامه هفتم توسعه از توقعاتی است که ما از دولت و رئیس‌جمهور جدید خواهیم داشت.

پایان پیام/

اگر به دنبال مطالب مفید هستید موفقیت شناسی را به شما معرفی می‌کنیم

پایگاه خبری کارآفرینی پرس

اولین و تنها رسانه برخط اختصاصی کارآفرینی در ایران

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا