محمدهادی ایمانیه: تعاونی اشتغال و تولید در سازمان‌های فارس تشکیل خواهد شد

استاندار فارس با بیان اینکه هر کدام از آحاد مردم به نحوی در تحقق شعار امسال نقش دارند، از ابتکار استان فارس برای ایجاد تعاونی اشتغال و تولید در سازمان‌های استان خبر داد.

به گزارش کارآفرینی پرس به نقل از ایسنا، محمدهادی ایمانیه روز، ۲۶ فروردین با اشاره به نامگذاری سال ۱۴۰۳ با عنوان «جهش تولید با مشارکت مردم» از سوی مقام معظم رهبری، گفت: جهش تولید با مشارکت مردم محقق می‌شود، پس باید زمینه این مشارکت را فراهم و از همه امکانات و اختیارات و راه ها برای رسیدن به آن استفاده کرد.

وی با تاکید بر اینکه تعاون و همکاری نقش مهمی در رشد و شکوفایی جامعه دارد، از توجه دین اسلام در کمک به هم‌نوعان و همکاری در کارهای نیک سخن گفت و افزود: در جهان امروز برای کسب توفیق در مسایل اقتصادی و فرهنگی باید همکاری وجود داشته باشد تا بتوان به موفقیت‌های عالی دست پیدا کرد؛ پس تعاون به عنوان یک رویکرد اقتصادی نقش مهمی در توسعه کشور دارد که به صورت مستقیم و غیرمستقیم با کارآفرینی، اشتغال و تولید ملی در ارتباط است و علاوه بر آن سبب پیدایش فرهنگ اعتماد و همدلی در جامعه می‌شود.

ایمانیه با تاکید بر اینکه فارس همواره در اجرای برخی امور پیشتاز بوده است، تصریح کرد: بنا داریم در این زمینه نیز با ابتکار عمل وارد شویم به همین سبب از مدیران کل استان خواسته‌ام بر اساس تمایل کارکنان هر سازمان نسبت به تشکیل تعاونی اشتغال و تولید اقدام کنند.

استاندار فارس افزود: به معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری هم ماموریت دادم در این زمینه راهنمایی لازم و همکاری مناسب را داشته باشند تا این تعاونی‌ها در راستای سرمایه‌گذاری و جهش تولید مشارکت کنند.

نماینده عالی دولت در فارس این طرح ابتکاری را اقدامی برد ـ برد دانست و تصریح کرد: تشکیل این تعاونی‌ها دو هدف اساسی را محقق می‌کند؛ ابتدا برای سرمایه‌گذاران و صاحبان سهم، سودآوری در پی دارد و از سوی دیگر نیز به جهش تولید و ایجاد اشتغال منجر می‌شود.

انتهای پیام

اگر به دنبال مطالب مفید هستید موفقیت شناسی را به شما معرفی می‌کنیم
منبع
ایسنا

پایگاه خبری کارآفرینی پرس

اولین و تنها رسانه برخط اختصاصی کارآفرینی در ایران

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا