افتتاح نخستین مرکز مشاوره کارآفرینی و اشتغالزایی کشور در سمنان

نخستین مرکز مشاوره کارآفرینی و اشتغالزایی کشور در جهاد دانشگاهی استان سمنان روز چهارشنبه با حضور مدیرکل هماهنگی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان افتتاح شد.

به گزارش کارآفرینی پرس به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، روح الله اسدی مدیرکل هماهنگی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان در آیین افتتاح مرکز مشاوره کارآفرینی و اشتغالزایی سمنان در جهاد دانشگاهی این استان، گفت: سمنان یکی از استان‌های پیشرو در امر ساماندهی امور جوانان استان سمنان است.

روح الله اسدی ادامه داد: مراکز مشاوره کارآفرینی و اشتغالزایی در کشور وجود دارد، اما جهاد دانشگاهی استان سمنان این مرکز را با ساز و کاری متفاوت افتتاح کرده است که می‌توان گفت نخستین مرکز در کشور است.

مدیرکل هماهنگی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان با اشاره به تلاش دولت سیزدهم برای اشتغال نسل جوان، گفت: برای رفع دغدغه اشتغال جوانان دستگاه‌های مختلف باید پای کار باشند و حمایت کنند.

رییس جهاد دانشگاهی استان سمنان نیز در این نشست بر زمینه‌سازی‌های لازم به منظور اشتغالزایی جوانان تاکید کرد و گفت: اشتغال پذیری و کارآفرینی جوانان در مرکز مشاوره کارآفرینی و اشتغالزایی جهاد دانشگاهی استان پیگیری می‌شود.

علی منصفی‌راد افزود: آشنایی با روال کسب و کار‌ها در مرکز مشاوره کارآفرینی و اشتغالزایی جهاد دانشگاهی استان سمنان طی هشت مرحله از ورود تا اشتغال پیگیری می‌شود.

پایان پیام/

اگر به دنبال مطالب مفید هستید موفقیت شناسی را به شما معرفی می‌کنیم
منبع
باشگاه خبرنگاران جوان

پایگاه خبری کارآفرینی پرس

اولین و تنها رسانه برخط اختصاصی کارآفرینی در ایران

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا