سفارش رپورتاژ آگهی: 09128237336

پتروفن راهی برای بین‌المللی شدن شرکت‌های ایرانی است

مدیرعامل پتروشیمی نوری با بیان اینکه رویداد پتروفن ظرفیت بین‌المللی شدن را دارد، گفت: اطمینان دارم که شرکت‌های دانش‌بنیان و فناور ایرانی توان اجرای طرح‌های پیچیده در سطح جهانی را دارند.

 به گزارش کارآفرینی پرس به نقل از برنا، تقی صانعی در حاشیه این رویداد با اشاره به اینکه دومین دوره این رویداد در سطح ملی و با حضور شرکت‌های پتروشیمی کشور افزون بر شرکت‌های تابعه هلدینگ خلیج فارس برگزار شده، اظهار داشد: حضور چشم‌گیر شرکت‌های دانش‌بنیان نسبت به پارسال نشان‌دهنده طی مسیر رشد در جهت اهداف مورد نظر است.

وی با بیان اینکه رویداد پتروفن ظرفیت بین‌المللی شدن را دارد، افزود: استفاده از به‌روزترین فناوری‌ها در شرکت‌های پتروشیمی ضرورت دارد و اطمینان دارم که شرکت‌های دانش‌بنیان و فناور ایرانی توان اجرای طرح‌های پیچیده در سطح جهانی را دارند.

صانعی تأکید کرد: رویداد پتروفن سبب ایجاد رقابت سالم میان شرکت‌های دانش‌بنیان و حتی شرکت‌های پتروشیمی در استفاده از توانمندی شرکت‌های داخلی می‌شود.

رویداد «پتروفن» ۱۴۰۲ با شعار «مسیر نوآوری پتروشیمی» با تأکید بر رفع نیاز‌های فناورانه با توانمندسازی بازیگران زیست‌بوم صنعت پتروشیمی در هفت حوزه تخصصی ۱۲ تا ۱۴ آذرماه به همت شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس در مرکز همایش‌های بین‌المللی صداوسیما برگزار می‌شود.

انتهای پیام/

اگر به دنبال مطالب مفید هستید موفقیت شناسی را به شما معرفی می‌کنیم
منبع
برنا

پایگاه خبری کارآفرینی پرس

اولین و تنها رسانه برخط اختصاصی کارآفرینی در ایران

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا