شرکت‌های دانش‌بنیان به کشور برزیل اعزام خواهند شد

مرکز مشاوره و خدمات کارآفرینی چترا

مرکز تعاملات بین‌المللی علم و فناوری معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان ریاست جمهوری طی فراخوانی اعلام کرد هیئت تجاری فناوری به کشور برزیل اعزام می‌شود.

به گزارش کارآفرینی پرس به نقل از آنا، تجارت با کشور‌های حوزه آمریکای لاتین یکی از فرصت‌های مغفول در تجارت بین‌الملل برای ایران است. کشور برزیل به‌عنوان یکی از بازار‌های مستعد برای حضور شرکت‌های دانش‌بنیان مقصد رایزن بین‌المللی ایران بوده است.

مرکز تجاری ایران در مکزیک و برزیل مستقر در کریدور فناوری تا بازار نیز خدمات و تسهیلات لازم جهت ورود به بازار برزیل را برای شرکت‌های دانش‌بنیان فراهم می‌کند.

اعزام به کشور برزیل با هدف گسترش و توسعه بازار بین‌الملل شرکت‌های دانش‌بنیان با حمایت مرکز تعاملات بین‌المللی علم و فناوری معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان ریاست جمهوری انجام می‌شود.

تسهیل توسعه بازار بین‌الملل شرکت‌ها در قالب چهار برنامه مدون توسط مرکز تعاملات پیش‌بینی شده که شامل برپایی غرفه در نمایشگاه‌های تخصصی بین‌المللی، اعزام هیئت تجاری، پذیرش هیئت تجاری در نمایشگاه‌های داخلی و حمایت از حضور مستقل در نمایشگاه است.

شرکت‌های تولیدکننده محصولات دانش‌بنیان به‌علاوه گروه‌های کالایی دارو و تجهیزات پزشکی، فناوری اطلاعات و ارتباطات، محصولات پتروشیمی، مصالح ساختمانی، غلات، بذر و سم و … در این برنامه اعزام حضور خواهند داشت.

سفر هیئت تجاری از ۲۱ تا ۲۸ مهر انجام می‌شود.

انتهای پیام/

اگر به دنبال مطالب مفید هستید موفقیت شناسی را به شما معرفی می‌کنیم
برای مشاهده کلیک کنید.

پایگاه خبری کارآفرینی پرس

اولین و تنها رسانه برخط اختصاصی کارآفرینی در ایران

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا