مرکز مشاوره کارآفرینی با همکاری بنیاد نخبگان اردبیل و جهاد دانشگاهی راه‌اندازی خواهد شد

رئیس بنیاد نخبگان استان اردبیل از آمادگی بنیاد نخبگان استان برای توسعه همکاری‌های همه‌جانبه با جهاد دانشگاهی خبر داد و گفت: آماده همکاری در زمینه راه‌اندازی مرکز مشاوره کارآفرینی و خدمات مرتبط به صورت مشترک با جهاد دانشگاهی هستیم.

به گزارش کارآفرینی پرس به نقل از برنا؛ مهدی داوری رئیس بنیاد نخبگان استان اردبیل گفت: فعالیت‌ها و رسالت‌های بنیاد استان در چهار محور شناسایی، توانمندسازی، تکریم و الگوسازی و اثربخشی مستعدان و نخبگان تدوین شده است.

مهدی داوری تصریح کرد: خدمات بنیاد نخبگان در قالب اجتماعات نخبگانی از جمله اجتماع دانش‌آموزان مستعد، اجتماع دانشجویان و طلاب آینده‌ساز، اجتماع نوآوران و مخترعان برگزیده، اجتماع دانش‌آموختگان برتر، اجتماع اعضای هیئت علمی و اجتماع حوزه‌های تخصصی ارائه می‌شود.

وی از آمادگی بنیاد نخبگان استان در جهت توسعه همکاری‌های همه‌جانبه جهاددانشگاهی استان اردبیل خبر داد و گفت: آماده همکاری در زمینه راه‌اندازی مرکز مشاوره کارآفرینی و خدمات مرتبط به صورت مشترک با جهاد دانشگاهی هستیم.

حسام رسولی سرپرست جهاد دانشگاهی واحد استان اردبیل نیز گفت: همکاری مشترک و هم‌افزایی جهاددانشگاهی و بنیاد نخبگان برای توسعه استان اردبیل بیش از پیش تقویت می‌شود.

حسام رسولی با توجه به تنوع و ظرفیت فعالیت‌های مشترک بین بنیاد نخبگان و جهاددانشگاهی برای توسعه استان همکاری و هم‌افزایی در این زمینه ضروری است.

وی با اشاره به تنوع خدمات علمی و پژوهشی بنیاد نخبگان خاطرنشان کرد: فضای همکاری مطلوبی بین دو مجموعه جهاد و بنیاد در استان فراهم است.

سرپرست جهاد دانش گاهی واحد استان اردبیل با تاکید بر احصای زمینه‌های همکاری بین دو مجموعه و برنامه‌ریزی عملیاتی برای توسعه استان اردبیل گفت: رسالت اصلی جهاددانشگاهی کاربست علم و فناوری است و با عنایت به رسالت و مأموریت بنیاد نخبگان می‌توانیم با بهره‌گیری از نخبگان علمی برای حل مسائل استان اردبیل قدم‌های مؤثری برداریم.

رسولی به فعالیت معاونت‌های مختلف جهاددانشگاهی اشاره کرد و ادامه داد: جهادانشگاهی می‌تواند به حیطه‌های مختلف از قبیل، فرهنگی، اجتماعی، فناورانه، علمی- پژوهشی و … ورود داشته باشد و با استفاده از این ظرفیت می‌توان در یک حیطه خاص با همکاری مشترک در حل مشکلی از استان اردبیل تلاش کرده و به نتیجه مطلوب نیز دست یابیم.

پایان پیام/

اگر به دنبال مطالب مفید هستید موفقیت شناسی را به شما معرفی می‌کنیم
منبع
برنا

پایگاه خبری کارآفرینی پرس

اولین و تنها رسانه برخط اختصاصی کارآفرینی در ایران

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا