بختیار خلیقی: بیش از 21 هزار اشتغال در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید در کردستان تثبیت شده است

مرکز مشاوره و خدمات کارآفرینی چترا

مدیرکل صنعت، معدن و تجارت کردستان گفت: با اجرای مصوبات کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید در استان اشتغال ۲۱ هزار و ۵۴۲ نفر تثبیت شده است.

به گزارش کارآفرینی پرس به نقل از ایسنا، بختیار خلیقی امروز (۲۰شهریور) در دویست و دومین جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید کردستان که در شهرستان کامیاران و در راستای اجرای طرح دوشنبه‌های تولید برگزار شد، با اشاره به اینکه تاکنون ۲۰۱ جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید در استان تشکیل شده است، اظهار کرد: در این جلسات یک هزار و ۷۴۱ پرونده مطرح شده و ۳ هزار و ۶۳ مصوبه هم به تصویب رسیده است.

وی بیان کرد: تاکنون ۲ هزار و ۱۹۳ مصوبه به عبارتی ۷۲ درصد مصوبات محقق شده که از این تعداد یک هزار و ۶۵۶ مصوبه بانکی، ۵۷ مصوبه مالیاتی و ۴۸۰ مصوبه هم مربوط به سایر بخش‌ها و مباحث بوده است.

مدیرکل صنعت، معدن و تجارت کردستان ادامه داد: ۸۷۰ مصوبه این کارگروه شامل ۴۷۱ مصوبه مربوط به مسائل بانکی، ۲۷ مصوبه مالیاتی و ۳۷۲ مصوبه مربوط به سایر موارد در دست اقدام و پیگیری است.

خلیقی یادآور شد: با اجرای مصوبات این کارگروه اشتغال ۲۱ هزار و ۵۴۲ نفر تثبیت شده است و با اجرای کامل مصوبات شاهد حفظ اشتغال ۲۳ هزار و ۴۶۴ نفر در استان خواهیم بود.

انتهای پیام

اگر به دنبال مطالب مفید هستید موفقیت شناسی را به شما معرفی می‌کنیم
منبع
ایسنا
برای مشاهده کلیک کنید.

پایگاه خبری کارآفرینی پرس

اولین و تنها رسانه برخط اختصاصی کارآفرینی در ایران

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا