سفارش رپورتاژ آگهی: 09128237336

بختیار خلیقی: بیش از 21 هزار اشتغال در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید در کردستان تثبیت شده است

مدیرکل صنعت، معدن و تجارت کردستان گفت: با اجرای مصوبات کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید در استان اشتغال ۲۱ هزار و ۵۴۲ نفر تثبیت شده است.

به گزارش کارآفرینی پرس به نقل از ایسنا، بختیار خلیقی امروز (۲۰شهریور) در دویست و دومین جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید کردستان که در شهرستان کامیاران و در راستای اجرای طرح دوشنبه‌های تولید برگزار شد، با اشاره به اینکه تاکنون ۲۰۱ جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید در استان تشکیل شده است، اظهار کرد: در این جلسات یک هزار و ۷۴۱ پرونده مطرح شده و ۳ هزار و ۶۳ مصوبه هم به تصویب رسیده است.

وی بیان کرد: تاکنون ۲ هزار و ۱۹۳ مصوبه به عبارتی ۷۲ درصد مصوبات محقق شده که از این تعداد یک هزار و ۶۵۶ مصوبه بانکی، ۵۷ مصوبه مالیاتی و ۴۸۰ مصوبه هم مربوط به سایر بخش‌ها و مباحث بوده است.

مدیرکل صنعت، معدن و تجارت کردستان ادامه داد: ۸۷۰ مصوبه این کارگروه شامل ۴۷۱ مصوبه مربوط به مسائل بانکی، ۲۷ مصوبه مالیاتی و ۳۷۲ مصوبه مربوط به سایر موارد در دست اقدام و پیگیری است.

خلیقی یادآور شد: با اجرای مصوبات این کارگروه اشتغال ۲۱ هزار و ۵۴۲ نفر تثبیت شده است و با اجرای کامل مصوبات شاهد حفظ اشتغال ۲۳ هزار و ۴۶۴ نفر در استان خواهیم بود.

انتهای پیام

اگر به دنبال مطالب مفید هستید موفقیت شناسی را به شما معرفی می‌کنیم
منبع
ایسنا

پایگاه خبری کارآفرینی پرس

اولین و تنها رسانه برخط اختصاصی کارآفرینی در ایران

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا