تعامل میان محققان، صاحبان ایده و کارآفرینان حوزه‌های شناختی تقویت خواهد شد

دبیر ستاد توسعه علوم و فناوری‌های شناختی معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان ریاست جمهوری گفت: تلاش این ستاد تقویت همکاری و تعامل میان محققان، پژوهشگران، تیم‌های پژوهشی و صاحبان سرمایه برای ارایه دستاوردها و محصولات فناورانه و خلاقانه درحوزه‌های شناختی به جامعه است.

به گزارش کارآفرینی پرس به نقل از ایرنا، سید محمد مهدوی در اولین رویداد بهم‌رسانی در حوزه پرورش و ارتقای شناختی که جمعی از اساتید، مجریان طرح‌های پژوهشی، صاحبان و دست اندرکاران مراکز شتاب دهنده و کارآفرینان و نیز علاقه‌مندان به علوم شناختی شرکت داشتند، افزود: شکل‌دهی به فرصت‌های همکاری و کاهش خطرپذیری در امر سرمایه‌گذاری حوزه های شناختی نیز دیگر اولویت این ستاد است.

وی با بیان اینکه انجام مجموعه‌ای از پژوهش‌ها در حوزه‌های مختلف به‌ویژه در حیطه‌های علوم شناختی از نیازهای کشور محسوب می شود، خاطرنشان کرد: این رویداد و دیگر نشست‌ها فرصتی برای آشنایی و تقویت همکاری و مشارکت برای جذب سرمایه، رونق کسب و کارها و نیز و ورود دستاوردها و محصولات فناورانه حوزه شناختی به جامعه است.

اولین رویداد بهم‌رسانی درحوزه پرورش و ارتقای شناختی به منظور پرورش مهارت‌های شناختی کودکان و نوجوانان و بهینه سازی آموزش مجازی و محیط یادگیری با شرکت شماری از محققان، پژوهشگران و صاحبان نوآوری و کسب و کارها درحوزه شناختی درمحل باغ کتاب تهران برگزار شد.

این رویداد با هدف ایجاد ارتباط و تعامل میان مراکز شتاب دهنده، سرمایه‌گذار و صاحبان ایده و کسب و کارها و مجریان طرح‌های پژوهشی درموضوعات بهبود کارکردهای اجرایی کودکان و نوجوانان با رویکردهای شناختی، افزایش سطح آگاهی و آموزش والدین و بهبود برنامه‌های آموزشی جامعه محور برپا شد.

پایان پیام/

اگر به دنبال مطالب مفید هستید موفقیت شناسی را به شما معرفی می‌کنیم
منبع
ایرنا

پایگاه خبری کارآفرینی پرس

اولین و تنها رسانه برخط اختصاصی کارآفرینی در ایران

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا