پارک فناوری پردیس از حضور شرکت‌ها در نمایشگاه‌های تخصصی حمایت می‌کند

مرکز مشاوره و خدمات کارآفرینی چترا

پارک فناوری پردیس اعلام کرد که از شرکت‌های دانش‌بنیان عضو پارک که خواهان حضور در نمایشگاه‌های تخصصی هستند، حمایت می‌کنیم.

به گزارش کارآفرینی پرس به نقل از آنا، امین‌رضا خالقیان مدیرکل ارتباطات و امور بین‌الملل پارک فناوری پردیس، در بازدید از نمایشگاه الکامپ با اشاره به حمایت‌های پارک فناوری پردیس از شرکت‌های عضو این پارک برای حضور در نمایشگاه‌های تخصصی گفت: با حمایت‌هایی که از شرکت‌های عضو پارک انجام می‌شود، شرکت‌های عضو پارک فناوری پردیس در نمایشگاه‌های تخصصی در قالب یک غرفه و در کنار هم در نمایشگاه‌ها حضور پیدا می‌کنند. موضوعی که برای بسیاری از شرکت‌ها خصوصاً شرکت‌های کوچکتر به راحتی میسر نیست.

وی افزود: تلاش مجموعه ستادی پارک فناوری پردیس بر این است تا شرکت‌های عضو پارک، در کنار هم در یک غرفه مشترک حضور داشته باشند تا ضمن اشتراک امکانات غرفه با یکدیگر، هم افزایی خوبی میان شرکت‌ها و مشتریان بالقوه آن‌ها صورت گیرد و مذاکرات مختلف بین آن‌ها جریان داشته باشد.

خالقیان گفت: حضور مشترک شرکت‌ها در غرفه پارک این امکان را فراهم می‌کند تا مشتریان یک مجموعه، از دستاورد‌های مجموعه‌های دیگر هم مطلع شوند و مزیتی از این حیث برای توسعه فعالیت‌های مشترم برای شرکت‌ها ایجاد گردد.

خالقیان از آیین نامه حمایتی پارک فناوری پردیس برای حضور شرکت‌های عضو پارک در نمایشگاه‌های تخصصی خبر داد و گفت: طبق این آیین نامه درصدی از هزینه‌های حضور شرکت‌ها در نمایشگاه‌های داخلی و خارجی توسط پارک تأمین می‌شود که این درصد برای شرکت‌های نوپا که حمایت بیشتری را نیاز دارند، بیشتر است.

مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل پارک فناوری پردیس در خصوص برنامه پارک فناوری پردیس برای حضور در نمایشگاه‌ها نیز گفت: در ابتدای هر سال و با توجه به تقویم اعلامی شرکت سهامی نمایشگاه‌های ایران، پارک فناوری پردیس نیز با توجه به شناخت و سابقه شرکت‌های عضو پارک، تقویم نمایشگاهی پارک فناوری پردیس را تنظیم می‌کند تا با برنامه ریزی صورت گرفته، شاهد برپایی غرفه پارک در نمایشگاه‌های تخصصی باشیم. در سال‌های اخیر در هر سال غرفه پارک در ۵ تا ۶ نمایشگاه تخصصی برپا شده است. البته بسته به شرایط این عدد تغییر می‌پذیرد.

خالقیان مطرح کرد: در هر نمایشگاهی هم که در تقویم نمایشگاهی پارک نیامده، ولی بیش از سه شرکت تقاضای حضور در آن نمایشگاه را داشته باشند، به فراخور نیاز، آن نمایشگاه هم به تقویم نمایشگاهی پارک اضافه خواهد شد و غرفه پارک در آن نمایشگاه نیز برپا می‌گردد.

پایان پیام/

اگر به دنبال مطالب مفید هستید موفقیت شناسی را به شما معرفی می‌کنیم
منبع
آنا
برای مشاهده کلیک کنید.

پایگاه خبری کارآفرینی پرس

اولین و تنها رسانه برخط اختصاصی کارآفرینی در ایران

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا