برگزاری پنج کارگاه تخصصی در نخستین روز نمایشگاه آبادیران

مرکز مشاوره و خدمات کارآفرینی چترا

در نخستین روز نمایشگاه فناوری‌ها و محصولات محرومیت زدا (آبادیران) در کنار ارایه دستاورد‌ها و توانمندی‌های شرکت‌های دانش‌بنیان و نیاز‌های دستگاه‌های حمایتی در غرفه‌های مختلف نمایشگاه، پنج پنل تخصصی، یک نشست ارایه نیاز‌ها و یک گفتگوی تخصصی در سالن اصلی و پاویون‌های نمایشگاه برگزار می‌شود.

به گزارش کارآفرینی پرس به نقل از صدا و سیما، نخستین نمایشگاه فناوری‌ها و محصولات محرومیت زدا، روز سه‌شنبه ۲۳ خرداد پس از برگزاری مراسم افتتاحیه نمایشگاه آبادیران، سالن اصلی نمایشگاه از ساعت ۱۲ تا ۱۳:۳۰ میزبان آقای نیکپور، مدیر قرارگاه خلاقیت و نوآوری بنیاد احسان ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) است که در جمع فعالان شرکت‌های دانش‌بنیان به تبیین نیاز‌های بنیاد در حوزه زعفران، خرما، میگو و گیاهان دارویی می‌پردازد.

همچنین، کارگاه تخصصی «اشتغال نوآورانه برای دانش آموختگان و فارغ‌التحصیلان» با موضوع استفاده از ظرفیت شرکت‌های دانش‌بنیان در ایجاد اشتغال فناورانه، وضعیت و آینده اشتغال فارغ‌التحصیلان و برنامه‌های حمایتی در این زمینه و به مدیریت مشاور معاون توسعه اشتغال وزارت کار از ساعت ۱۳:۳۰ تا ۱۵:۳۰ در سالن اصلی نمایشگاه برگزار می‌شود.

در ادامه،کارگاه تخصصی «برابری فرصت خلق ثروت برای همه» با موضوع بررسی الگوی موثر و پایدار کاهش نابرابری و الگوی پیاده شده در محله هرندی برای خلق فرصت و به مدیریت مدیرعامل خانه خلاق همتاکار از ساعت ۱۵:۳۰ تا ۱۷ در همان سالن برگزار می‌شود.

پاویون معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان ریاست جمهوری هم از ساعت ۱۲:۳۰ تا ۱۴ میزبان پنل تخصصی «رویکرد نوآوری فراگیر در مردمی سازی اقتصاد دانش‌بنیان» به مدیریت محمد جواد مطهری، مدیرعامل شرکت دانش‌بنیان رایان آروین الگوریتم و در ادامه از ساعت ۱۵ تا ۱۷ میزبان پنل تخصصی «مسکن و زیرساخت‌های روستایی» با مدیریت دبیر نهاد آبادانی و پیشرفت بنیاد علوی است.

پاویون ستاد فناوری‌های فرهنگی و نرم معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان ریاست جمهوری هم از ساعت ۱۵ تا ۱۷ میزبان کارگاه تخصصی «چالش‌های تامین مالی در حوزه نوآوری اجتماعی» است که در آن نقش صندوق‌های پژوهش و فناوری در این حوزه بررسی می‌شود.

علاوه بر کارگاههای تخصصی، نشست گفت‌وگوی تخصصی با نماینده وزارت آموزش و پرورش در زمینه صنایع خلاق و فرهنگی هم از ساعت ۱۲:۳۰ تا ۱۴ در پاویون ستاد فناوری‌های فرهنگی و نرم معاونت برگزار می‌شود.

نخستین دوره نمایشگاه فناوری‌ها و محصولات محرومیت زدا در راستای اجرای برنامه ملی آبادایران از ۲۳ خردادماه به مدت سه روز از ساعت ۹ تا ۱۷ در محل مصلای بزرگ امام خمینی (ره) تهران برگزار می‌شود.

پایان پیام/

اگر به دنبال مطالب مفید هستید موفقیت شناسی را به شما معرفی می‌کنیم
برای مشاهده کلیک کنید.

پایگاه خبری کارآفرینی پرس

اولین و تنها رسانه برخط اختصاصی کارآفرینی در ایران

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا