آغاز اجرای طرح «کارآفرین سپاس» در زنجان

مرکز مشاوره و خدمات کارآفرینی چترا

رییس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی زنجان گفت: در راستای تجلیل از کارآفرینان و فعالان اقتصادی پیشکسوت استان و پاسداشت این حرفه، اجرای طرح «کارآفرین سپاس» در این استان برای نخستین بار آغاز شد.

به گزارش کارآفرینی پرس به نقل از ایرنا، صمد یوسفی اصل روز دوشنبه در حاشیه نخستین برنامه «کارآفرین سپاس» با بیان اینکه کارآفرینی باید به عنوان یک فرهنگ قوی مورد توجه قرار گیرد، اظهار کرد: اجرای این برنامه در راستای ایجاد فرهنگ تقدیر و تجلیل از کارآفرینان در استان زنجان اجرایی می‌شود.

وی با بیان اینکه این برنامه نخستین بار در استان و به همت اتاق بازرگانی زنجان اجرایی شده است که به صورت مستمر در طول سال ادامه پیدا خواهد کرد، گفت: فرهنگ کارآفرینی باید هرچه بیشتر در جامعه ترویج شود.

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی زنجان با بیان اینکه کارآفرینان بزرگی در استان زنجان وجود دارند که سالیان سال در بخش های مختلف اقتصادی در راستای توسعه استان و کشور تلاش کرده‌اند، افزود: این کارآفرینان و پیشکسوتان عرصه اقتصاد دارای تجاربی هستند که باید از آن به بهترین شکل در راستای توسعه فرهنگ کارآفرینی و اشتغال و توسعه اقتصادی استفاده کرد.

یوسفی اصل با تاکید بر اینکه اتاق بازرگانی زنجان متعلق به مردم و بخش خصوصی استان است، تصریح کرد: در دوره جدید مدیریت اتاق، تلاش‌های خود را در راستای توسعه و اعتلای اقتصادی استان زنجان در بخش‌های مختلف به کار خواهیم بست.

در نخستین برنامه کارآفرین سپاس در استان زنجان اعضای هیات نمایندگان اتاق بازرگانی زنجان با حضور در واحد تولیدی سنگ مرمر ضمن بازدید از بخش‌های مختلف این واحد تولیدی و صادراتی از فعالیت های مدیرعامل این شرکت و پیشکسوت عرصه تجارت و اقتصاد تجلیل کردند.

پایان پیام/

اگر به دنبال مطالب مفید هستید موفقیت شناسی را به شما معرفی می‌کنیم
منبع
ایرنا
برای مشاهده کلیک کنید.

پایگاه خبری کارآفرینی پرس

اولین و تنها رسانه برخط اختصاصی کارآفرینی در ایران

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا