حمیدرضا فلاح: ۲ شرکت صنعتی دانش‌بنیان خوزستان در کشور برتر شدند

مرکز مشاوره و خدمات کارآفرینی چترا

سرپرست اداره کل صنعت، معدن و تجارت خوزستان گفت: ۲ شرکت صنعتی دانش‌بنیان خوزستان در همایش ملی بنگاه ،فناوری و رشد اقتصادی؛ برتر کشوری شدند.

به گزارش کارآفرینی پرس به نقل از ایرنا، حمیدرضا فلاح، بیان‌کرد: ۶۰۰ شرکت دانش‌بنیان در این همایش شرکت کردند که از این تعداد ۲۰ شرکت در سطح کشور برتر شدند که ۲ شرکت صنعتی و فناورانه از استان خوزستان نیز در بین برترین‌های کشور قرار گرفتند.

وی گفت: “فولاد اکسین” و “فراز نوین اندیش اروند خوزستان” شرکت‌هایی هستند که با تولید محصولات صنعتی و فناورانه در این دوره از همایش ملی بنگاه، فناوری و رشد اقتصادی موفق به عنوان برتر شدند.

سرپرست اداره کل صمت خوزستان محصول پمپ های SRP حوزه نفت و گاز ساخت شرکت فراز نوین دانش خوزستان را از جمله تولیدات برتر معرفی شده در این همایش عنوان‌کرد و افزود: این محصول برای احیاء چاه‌ نفتی فاقد فشار داخلی بکار می رود تا چاه (نفت) به مرحله استفاده اقتصادی برسد.

فلاح همچنین تولید ورق های آلیاژی در شرکت فولاد اکسین خوزستان را محصول فناور محور دیگر این همایش بیان کرد و ادامه‌داد: این محصولات در حوزه صنعت و فناوری از ارزش بسیار بالایی برخوردار هستند.

۱۱۰ شرکت دانش‌بنیان در خوزستان وجود دارد که از این تعداد ۳۰ شرکت صنعتی فناورانه هستند.

پایان پیام/

اگر به دنبال مطالب مفید هستید موفقیت شناسی را به شما معرفی می‌کنیم
منبع
ایرنا
برای مشاهده کلیک کنید.

پایگاه خبری کارآفرینی پرس

اولین و تنها رسانه برخط اختصاصی کارآفرینی در ایران

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا