۲۳۰ نیاز فناورانه صنایع استان سمنان شناسایی شد

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان سمنان به حوزه دانش‌بنیان اشاره و اضافه کرد: طی یکسال گذشته، ۲۳۰ نیاز فناورانه در راستای کمک فناورانه به بنگاه‌های تولیدی و صنعتی شناسایی و هشت نیاز فناورانه رفع شده است.

به گزارش کارآفرینی پرس به نقل از ایسنا، «محمدرضا باقری» 16بهمن ماه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: طی یکسال گذشته، زون‌های تخصصی در شهرک‌ها و نواحی صنعتی برای استقرار شرکت‌ها و واحدهای دانش‌بنیان ایجاد شده است.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان سمنان با اشاره به اینکه امسال ۱۶ واحد صنعتی مستعد دانش بنیان شدن شناسایی شد، افزود: ۵۳ واحد دانش بینان در شهرک ها و نواحی صنعتی استان سمنان مستقر هستند که ۹ واحد در سال ۱۴۰۱ دانش بنیان شدند.

وی ادامه داد: امسال با حمایت شرکت شهرک‌های صنعتی استان سمنان، ۱۲ شرکت‌ دانش‌بنیان در تورهای صنعتی حضور یافتند و برای ۱۱ شرکت فناور در مرکز خدمات فناوری و کسب و کار شهرک صنعتی سمنان نمایشگاه دائمی راه‌اندازی شده است.

باقری با بیان اینکه شرکت‌های دانش‌بنیان نوپا نیازمند حمایت‌های جدی‌تری هستند، اضافه کرد: در قالب فن بازار منطقه‌ای به ۱۶ شرکت دانش‌بنیان به‌منظور بازاریابی کمک شده است.

پایان پیام/

اگر به دنبال مطالب مفید هستید موفقیت شناسی را به شما معرفی می‌کنیم
منبع
ایسنا

پایگاه خبری کارآفرینی پرس

اولین و تنها رسانه برخط اختصاصی کارآفرینی در ایران

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا