علی اسدی: شبکه سرمایه‌گذاران پارک علم و فناوری دانشگاه تهران تشکیل می‌شود

مرکز مشاوره و خدمات کارآفرینی چترا

 پارک علم و فناوری دانشگاه تهران در راستای تشکیل و توسعه شبکه سرمایه‌گذاران با هدف حمایت مالی از طرح‌ها و ایده‌های نوآورانه، اقدام به جذب سرمایه‌گذار می‌کند.

به گزارش کارآفرینی پرس به نقل از ایرنا، «علی اسدی» رئیس پارک علم و فناوری این دانشگاه گفت: تشکیل شبکه سرمایه‌گذاران پارک علم و فناوری دانشگاه تهران با هدف حمایت مالی از طرح‌ها و ایده‌های نوآورانه در کسب‌وکارهای نوپا برنامه‌ریزی و اجرا می‌شود.

وی با انتشار فراخوان جذب عضو در شبکه سرمایه‌گذاران پارک علم و فناوری دانشگاه تهران از روز چهارشنبه ۱۸ آبان ماه  اشاره کرد و اظهار داشت: افراد حقیقی، شرکت‌های حقوقی، موسسه‌ها، سازمان‌ها و صندوق‌های مالی مخاطبین این فراخوان هستند.

رییس پارک علم و فناوری دانشگاه تهران افزود: مهلت مخاطبین فراخوان برای ثبت‌نام در شبکه سرمایه‌گذاران پارک علم و فناوری دانشگاه تهران تا ۷ دی ماه ۱۴۰۱ ادامه دارد و سرمایه‌گذاران حقیقی و حقوقی می‌توانند از طریق دو درگاه جداگانه که در پایگاه رسمی پارک علم و فناوری دانشگاه تهران پیش‌بینی شده است، نسبت به ثبت‌نام در این شبکه اقدام کنند.

اسدی درباره اهمیت سرمایه‌گذاری در زیست بوم کارآفرینی گفت: طرح‌ها و ایده‌های نوآورانه و کسب‌وکارهای دانش‌بنیان، نقش اساسی در ایجاد نوآوری، اشتغال و افزایش مزیت رقابتی کشورها دارند. به همین منظور تأمین منابع مالی، یکی از بخش‌های مهم در تسریع فرآیند کارآفرینی و توسعه امکان‌پذیری ایجاد کسب‌وکار برای افراد، شرکت‌ها و کارآفرینان بالقوه به شمار می‌رود.

وی افزود: پس از بررسی و ارزیابی سرمایه‌گذاران حقیقی و حقوقی، اطلاعات شرکت‌ها و طرح‌های متقاضی جذب سرمایه به سرمایه‌گذاران عضو شبکه ارائه می شود.

پایان پیام/

اگر به دنبال مطالب مفید هستید موفقیت شناسی را به شما معرفی می‌کنیم
منبع
ایرنا
برای مشاهده کلیک کنید.

پایگاه خبری کارآفرینی پرس

اولین و تنها رسانه برخط اختصاصی کارآفرینی در ایران

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا