سفارش رپورتاژ آگهی: 09128237336

همکاری با علاقه‌مندان به خبرنگاری، کارشناسان و اساتید دانشگاه‌ها

بدینوسیله به اطلاع علاقه‌مندان به خبرنگاری، کارشناسان، اساتید و فعالان حوزه‌های علمی، فرهنگی و اجتماعی می‌رساند که پایگاه خبری کارآفرینی پرس در راستای اهداف خود آماده همکاری با اندیشمندان و فرهیختگان عرصه علم و فرهنگ است.

قابل ذکر است که زمینه مجوز این رسانه که از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اخذ شده است «علوم انسانی- کارآفرینی و کاریابی» است. ازاین‌رو، قصد داریم در این موضوع به تولید و نشر اخبار، گزارش‌ها، مصاحبه‌ها و یادداشت‌های شما عزیزان اقدام نماییم.

با توجه به این که نام رسانه کارآفرینی است، درنتیجه هدف ما این است که بیشتر اخبار و مطالب تولیدی این رسانه درباره کارآفرینی، کارآفرینان، رفع موانع کارآفرینی و آسیب‌شناسی باشد.

حمایت از خبرنگاران

به‌دلیل این که زحمات شما عزیزان بدون پاسخ نماند، بعد از یک سال پس از ثبت‌نام نام شما در اداره مطبوعات وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، به صندوق اعتباری هنر برای استفاده از مزایای مادی، معنوی و خدماتی آن معرفی می‌شوید. همچنین این صندوق با صدور «هنر کارت» یک مدرک رسمی به شما خواهد داد که کلیه خدمات آن از طریق این کارت صورت خواهد پذیرفت. ازاین‌رو، داشتن یک کارت شناسایی معتبر در جهت شناسایی شخصیت هنری، حقوقی و اداری شما در سازمان‌ها و همچنین ثبت یک رزومه هنری رسمی در ایران بسیار مفید خواهد بود.

شایان ذکر است که علاوه بر اقدامات ارزنده قبلی توسط صندوق اعتباری هنر که شامل بیمه تکمیلی، بیمه تامین اجتماعی و پرداخت کمک مستمری به هنرمندان بود. این صندوق به تازگی در حال صدور هنر کارت برای هنرمندان است.

مزایای هنر کارت: حدود ۳۰ مورد خدمت‌رسانی در هنر کارت وجود دارد. مانند:

  • یک کارت شناسایی معتبر در جهت شناسایی شخصیت هنری، حقوقی و اداری هنرمندان
  • تسهیل در امور ارائه خدمات صندوق اعتباری هنر به اعضاء
  • واریز مبالغ ویژه و کمک هزینه‌ها برای هنرمندان
  • برگشت بعضی خریدها و هزینه‌ها توسط هنرمندان و…

برای اطلاع بیشتر از مزایای هنر کارت اینجا را کلیک کنید.

نحوه جذب خبرنگاران

١- متقاضیان پس از تائید صلاحیت عمومی و تخصصی نسبت به تهیه خبر بر اساس سیاست‌هاى اعلام شده توسط باشگاه خبرنگاران موفقیت‌شناسی براى ارسال خبر اقدام می‌نمایند.

٢- پس از یک ماه از فعالیت، برای خبرنگارانى که حداقل ۶ خبر موثر داشته باشند و امتیاز مناسبى را اخذ کنند، کارت خبرنگارى توسط پایگاه خبری موفقیت‌شناسی صادر مى‌شود.

٣- جذب خبرنگار افتخاری هیچ‌گونه تعهد استخدامی و حقوقی برای موتورسیکلت نیوز در برنداشته، اما در صورتی که این پایگاه خبرى نیاز به جذب خبرنگار ثابت یا حق‌التحریر داشته باشد، خبرنگاران افتخاری فعال در الویت خواهند بود.

۴- در هر سال از خبرنگاران افتخارى برتر، تقدیر و لوح خبرنگار برتر اعطاء خواهد شد.

۵- اخبار، گزارش، یادداشت، مقاله و مصاحبه با درج نام خبرنگار منتشر خواهد شد.

شرایط جذب

١- داشتن حداقل مدرک کارشناسى براى رشته هاى غیرمرتبط و همچنین دانشجویان مقطع کارشناسى که در دانشکده‌هاى علوم ارتباطات و خبر دانشگاه‌ها مشغول به تحصیل هستند
2- عدم سوءپیشینه کیفرى

مدیرمسئول

محمدعلی نژادیان

راه‌های ارتباطی

09128237336

successology@yahoo.com


درباره رسانه کارآفرینی پرس

برای مشاهده اهداف اینجا را کلیک کنید

برای مشاهده خط‌ مشی اینجا را کلیک کنید

برای مشاهده زندگی‌نامه موسس کارآفرینی پرس اینجا را کلیک کنید.

دکمه بازگشت به بالا