نشست انتقال تجربه کارآفرینان جوان پارک علم و فناوری پردیس با حضور «علی اکبر رفوگران» برگزار شد

مرکز مشاوره و خدمات کارآفرینی چترا

معاون توسعه نوآوری پارک علم و فناوری پردیس از برگزاری نشست‌های انتقال تجربه ویژه کارآفرینان جوان خبر داد.

امروز به مناسبت هفته کارآفرینی پارک فناوری پردیس نشست انتقال تجربه در حوزه کارآفرینی  با حضور  علی اکبر رفوگران از صنعتگران و کارآفرینان موفق و قدیمی کشور،  مهدی صفاری نیا رییس پارک علم و فناوری پردیس و اکبر قنبرپور معاون توسعه نوآوری پارک  با کارآفرینان جوان در سالن همایش‌های پارک فناوری پردیس برگزار شد.

علی اکبر رفوگران که بنیان گذار کارخانه خودکار بیک، احیا کننده کارخانه مداد سوسمار، انتقال دهنده فناوری از کشور فرانسه و موسس کارخانه عطر بیک در کشور است با بیان تجربیات خود و جلسه پرسش و پاسخ در حوزه کارآفرینی با جوانان حاضر در جلسه گفتگو کرد و در انتهای مراسم از نمایشگاه محصولات کارآفرینان شرکت‌های پارک فناوری پردیس با حضور مهندس اکبر قنبر پور معاون توسعه نوآوری پارک دیدن کرد.

طبق این گزارش؛ علاوه بر نشست انتقال تجربه در حوزه کارآفرینی، بازدید از پارک فن آموز، موزه علوم هوانوردی و نمایشگاه محصولات فناورانه از دیگر برنامه‌های اجرا شده بود.

مهندس قنبر پور معاون  توسعه نوآوری پارک در خصوص برنامه‌های پارک فناوری پردیس بمناسبت هفته کارآفرینی گفت: طی این هفته برنامه‌های متنوعی در پارک در نظر گرفته شده که نشست انتقال تجربه  صنعتگران و کارآفرینان قدیمی کشور با جوانان بخشی از آن است که امروز میزبان علی اکبر رفوگران موسس کارخانه بیک و از با سابقه ازین صنعتگران کشور با حدود ۷۰ سال سابقه صنعتی بودیم و بسیار مورد توجه کارآفرینان جوان و حاضرین در این نشست قرار گرفت.

وی افزود: هدف از برپایی این جلسات انتقال تجربیات و ایجاد فضای اشتراکی برای جوانانی است که بتازگی در پارک کارشان را شروع کرده اند.

وی ابراز امیدواری کرد: جلسات و نشست‌های بیشتری برای کارآفرین جوان با حضور  کارآفرینان و صنعتگران موفق کشور برگزار کنیم.

پایان پیام/

اگر به دنبال مطالب مفید هستید موفقیت شناسی را به شما معرفی می‌کنیم
منبع
برنا
برای مشاهده کلیک کنید.

پایگاه خبری کارآفرینی پرس

اولین و تنها رسانه برخط اختصاصی کارآفرینی در ایران

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا