با عضو برتر باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان از دانشجویی تا طراحی و کارآفرینی آشنا شوید

عضو برتر باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرقدس از دانشجویان پویا و در حوزه‌های طراحی و کارآفرینی فعال است.

به گزارش کارآفرینی پرس، فاطمه برگی عضو برتر باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرقدس، یکی از کارآفرینان موفق در تولید ماشین‌آلات صنعتی و مصالح‌ساختمانی است.

وی، سابقه درخشانی در انجام فعالیت‌های اجتماعی دارد که ازجمله فعالیت‌ها می‌توان عضویت در باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان در سال ۱۳۹۲ در سمای اندیشه و عضویت در باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان واحد شهرقدس در سال ۹۷، راه‌اندازی کارگروه معماری، شهرسازی و عمران و راه‌اندازی انجمن هنر و معماری دانشگاه آزاد اسلامی شهرقدس را ذکر کرد.

برگی به دلیل داشتن روحیه پژوهشی و استمرار در این مسیر، موفق به ارائه چند مقاله علمی تا پایان مقطع کارشناسی شد و نرم‌افزارهای معماری را در کنار استادان مختلفی از جمله علی خیری، استاد مشاور انجمن معماری تدریس کرده است.

وی علاوه بر عضویت در کارگروه فرهنگی شورای اسلامی شهرقدس در طراحی بنای یادبود شهیدسپهبد قاسم سلیمانی مشارکت داشت که با حضور خانواده معظم شهدا، سیدمحمود رضا آقامیری‌ رئیس دانشگاه آزاد واحد تهران مرکزی و جمعی از مدیران عالی رتبه از این طرح رونمایی شد.

برگی دوران دانشجویی خود را با انجام فعالیت‌های متنوع مانند شرکت در استارت‌آپ (سال ۹۹) و کسب رتبه برتر در این رویداد، کسب رتبه برتر علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرقدس در سال ۹۸ و رتبه نخست مسابقات مبلمان شهری (سال ۹۸)، کسب رتبه دانشجوی برتر سال ۹۴، طراح برگزیده خانه پیش ساخته پازلی در جشنواره طرح فطرت، کسب رتبه دو مسابقه استانی نانودان، کسب رتبه سه مسابقه ملی تیک‌شو، شرکت در مسابقه ملی نگاه خدا و کسب رتبه پنج، همکاری در خط تولید ژل‌های ضدعفونی کننده که به همت باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرقدس با مدیریت زهرا خلج در زمان بحران کرونا راه‌اندازی شده بود و همکاری در امور خیریه باشگاه پژوهشگران و نخبگان به پایان برد.

وی سابقه فعالیت روی پروژه‌های دانشگاهی از جمله مشارکت در طراحی داخلی سالن اجتماعات ساختمان علوم پایه دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرقدس را دارد و اکنون درحال همکاری در طراحی مرکز مشاوره امین دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرقدس همراه با اعضای انجمن علمی و دانشجویی معماری است.

فعالیت‌های برگی فقط به پروژه‌های دانشگاهی محدود نمی‌شود، شرکت در دوره‌ها و کارگاه‌های آموزشی مختلف مربوط به رشته معماری و اجرای چند پروژه برون‌دانشگاهی از قبیل طراحی ویلاهای مختلف و ساختمان‌های اداری، طراحی فضای سبز بخشی از فعالیت‌های اوست.

پایان پیام/

اگر به دنبال مطالب مفید هستید موفقیت شناسی را به شما معرفی می‌کنیم
منبع
آنا

پایگاه خبری کارآفرینی پرس

اولین و تنها رسانه برخط اختصاصی کارآفرینی در ایران

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا