تاکید محسن مرادی بر ورود دانشکده مهارت و کارآفرینی دانشگاه آزاد اسلامی به آموزش کارکنان اصناف

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان خراسان رضوی بر ورود دانشکده مهارت و کارآفرینی دانشگاه آزاد اسلامی به آموزش کارکنان اصناف تأکید کرد.

به گزارش کارآفرینی پرس، محسن مرادی در نشست شورای نظارت و هماهنگی سمای استان خراسان رضوی اظهار کرد: قدرت مانور سما خیلی زیاد است. در استان خراسان رضوی ۹۶ صنف داریم که بیشترین اصناف کشور در این استان قرار دارد؛ اگر برای کارکنان این اصناف که نیاز به ارتقای آموزش دارند کلاس‌های آموزشی تعریف و برگزار کنیم بسیار مؤثر خواهد بود. در حوزه علمیه این ظرفیت وجود دارد که دوره‌های آموزشی و کارآفرینی برای طلاب برگزار کنیم طلبه‌هایی که دوست دارند مهارت کسب کنند و کارآفرین شوند را جذب کنیم. می‌توانیم سهمی در آموزش مهاجران افغان داشته باشیم.

وی افزود: اهمیت تعلیم و تربیت نسل جوان بر هیچ‌کس پوشیده نیست. دانشگاه آزاد اسلامی نقش‌آفرینی مؤثری در چند سال گذشته بر جای گذاشته و چرخش استراتژیک در زمینه قرآن داشته است. ترویج و تعمیق باورهای دینی و قرآنی از افتخارات سمای مشهد بوده و سنگ بنای الحاق دانشکده مهارت و کارآفرینی به بدنه دانشگاه باید خوب گذاشته شود. استادان هیئت علمی را شناسایی کنید و از ظرفیت آنان برای اداره امور مدارس سما استفاده کنید.

افزایش تعداد مدارس سما استان خراسان رضوی به ۱۱۰ مدرسه در سال تحصیلی آینده

جعفر کبیری دبیر شورای نظارت و هماهنگی سمای استان خراسان‌رضوی نیز در این جلسه از افزایش تعداد مدارس سمای این استان از ۵۵ مدرسه به ۱۱۰ مدرسه در سال تحصیلی آینده خبر داد و گفت: اکنون ۵۵ مدرسه سما در استان داریم و طبق برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده و تأکید رئیس دانشگاه، تعداد این مدارس در سال آینده حداقل به ۱۱۰ مدرسه افزایش خواهد یافت و از اکنون به‌طور جدی دنبال می‌کنیم و سال آینده جشن ۱۱۰ مدرسه را برگزار

اگر به دنبال مطالب مفید هستید موفقیت شناسی را به شما معرفی می‌کنیم
منبع
آنا

پایگاه خبری کارآفرینی پرس

اولین و تنها رسانه برخط اختصاصی کارآفرینی در ایران

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا