راه‌اندازی ۵ رشته جدید در دانشکده مهارت و کارآفرینی دانشگاه آزاد اسلامی کرمانشاه

تنها رسانه اختصاصی برخط موتورسیکلت در ایران

معاون آموزش‌های عمومی و مهارتی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمانشاه از اضافه‌شدن ۵ رشته پرطرفدار کاردانی ناپیوسته به جمع رشته‌های دانشکده مهارت و کارآفرینی این دانشگاه خبر داد.

به گزارش کارآفرینی پرس، احمد رجبی از اضافه‌شدن پنج رشته پرطرفدار کاردانی ناپیوسته به جمع رشته‌های دانشکده مهارت و کارآفرینی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمانشاه خبر داد.

وی اظهار کرد: این رشته‌ها بسیار جذاب و پرطرفدار و متناسب با نیازهای کاری در استان است و داوطلبان تحصیلات دانشگاهی در این رشته‌ها می‌توانند در ترم جاری یعنی پاییز ۱۴۰۰ با مراجعه به سایت اصلی دانشگاه آزاد اسلامی به ثبت‌ نام اقدام کنند.

معاون آموزش‌های عمومی و مهارتی واحد کرمانشاه ادامه داد: با اضافه‌شدن این پنج رشته، جمع رشته‌های کاردانی ناپیوسته در دانشکده مهارت و کارآفرینی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمانشاه به ۲۸ رشته و جمع رشته‌های کاردانی پیوسته نیز به ۱۱ رشته رسیده که از تنوع زیادی برای علاقه‌مندان به رشته‌ها و گرایش‌های مختلف برخوردار است.

رجبی عنوان رشته‌های جدید را «کاردانی حرفه‌ای حقوق-حقوق ثبتی»، «کاردانی حرفه‌ای مدیریت-کسب و کار»، «کاردانی فنی عمران-نقشه‌برداری مسیر»، «کاردانی فنی مکانیک-مکانیک تأسیسات» و «کاردانی فنی مکانیک-نیروگاه حرارتی» اعلام کرد.

پایان پیام/

اگر به دنبال مطالب مفید هستید موفقیت شناسی را به شما معرفی می‌کنیم
منبع
آنا
برای مشاهده کلیک کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا