نمایش ظرفیت‌های حوزه دانش‌بنیان و خلاق ایران در اکسپوی ۲۰۲۰

مرکز مشاوره و خدمات کارآفرینی چترا

ظرفیت‌های حوزه دانش‌بنیان و خلاق ایران در اکسپوی ۲۰۲۰ به نمایش در می آیند.

به گزارش کارآفرینی پرس به نقل از مهر،اکسپلوی ۲۰۲۰ دبی مهرماه سال جاری برگزار می‌شود و جمهوری اسلامی ایران نیز با حضور در این رویداد مهم ظرفیت‌های حوزه خلاق و دانش‌بنیان را نمایش می‌دهد.

شیوع کرونا برگزاری رویدادهای مهمی مانند اکسپو ۲۰۲۰ دبی را با تاخیر مواجه کرد. این رویداد از ۹ مهرماه سال جاری آغاز می‌شود و تا فروردین ماه ۱۴۰۱ ادامه دارد.

«پیوند افکار، خلق آینده» شعار آن است و جمهوری اسلامی ایران نیز یکی از کشورهای حاضر در این نمایشگاه است که در پاویونی با مساحت ۲ هزار متر مربع حضوری پررنگ و قدرتمند را به نمایش می‌گذارد. شرکت‌های خلاق و دانش‌بنیان در این پاویون دستاوردها و توانمندی‌ها در معرض دید قرار می‌دهند.

طراحی خلاق پاویون کشورمان توسط گروهی از متخصصان نخبه معماری داخلی انجام شده است و از سوی مجله معماری آرکیتکچرال دیزاین، جز ۸ طرح برتر اکسپو این دوره شد.

معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری، یکی از سازمان‌های فعال در اکسپو دوره‌های اخیر به خصوص اکسپو دبی بوده است که با بهره‌گیری از ظرفیت شرکت‌های دانش‌بنیان و خلاق، تصویری از واقعیت‌های ایران امروز را در یکی از سالن های این نمایشگاه ارائه می دهد.

همچنین در این سالن از ظرفیت گروهی از شرکت های دانش‌بنیان و خلاق در طراحی مفهومی، تکنیک‌های خلاقانه پردازش تصویر، سناریوسازی و استفاده همزمان از تکنیک‌های ارائه محتوا استفاده شده است.

اکسپوها محلی برای رونمایی از بزرگترین دستاوردهای فناورانه هستند و این رویداد نیز از بزرگترین‌ها محسوب می‌شود. در اکسپوی ۲۰۲۰ دبی قرار است نسل جدید اینترنت پرسرعت و تاکسی پرنده رونمایی شود.

انتهای پیام/

اگر به دنبال مطالب مفید هستید موفقیت شناسی را به شما معرفی می‌کنیم
منبع
مهر
برای مشاهده کلیک کنید.

پایگاه خبری کارآفرینی پرس

اولین و تنها رسانه برخط اختصاصی کارآفرینی در ایران

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا