سفارش رپورتاژ آگهی: 09128237336

افتتاح برج فناوری در شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان

با حضور معاون علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان ریاست جمهوری برج فناوری در شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان افتتاح شد. 

به گزارش کارآفرینی پرس به نقل از موج، روح‌الله دهقانی فیروزآبادی در این آیین گفت: امروز شاهد بهره برداری از برجی هستیم که در آن کارگاه‌های کوچک کاربردی که هنوز تجاری سازی نشده‌اند، مورد توجه قرار بگیرند و برای آنها برنامه‌ریزی شود که در گام اول هفت کارگاه کوچک در این برج آغاز به کار می‌کنند.

وی با بیان اینکه اصفهان، استان بزرگ کشور به لحاظ فعالیت‌های علمی و فناوری است، گفت: امروز هفتمین برنامه برش استانی منابع مالی و همچنین برنامه‌های حوزه اقتصاد دانش بنیان را در اصفهان اجرایی کردیم.

معاون علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری با اشاره به برنامه ریزی‌ها تا پایان ۱۴۰۵ در حوزه اقتصاد دانش بنیان و زیرساخت‌های آن در استان افزود: اعتبار استان در حوزه توسعه شرکت‌های دانش بنیان تا پایان امسال حدود هزار میلیارد تومان و تا سال ۱۴۰۵ نیز هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان پیش بینی شده است.

دهقانی فیروزآبادی با بیان اینکه هر ۶ ماه یکبار روند مصرف اعتبار و فعالیت‌های پایش خواهد شد، ابراز امیدواری کرد: با اجرای این برنامه استان بتواند تا سال ۱۴۰۵ رشد ۴۰ درصدی اقتصاد دانش بنیان تا ۲ سال آینده را داشته باشد.

پایان پیام/

اگر به دنبال مطالب مفید هستید موفقیت شناسی را به شما معرفی می‌کنیم

پایگاه خبری کارآفرینی پرس

اولین و تنها رسانه برخط اختصاصی کارآفرینی در ایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا